Svit v tvých očích (dokončeno)

Epilog

7. srpna 2012 v 23:36 | Ivet
Tak je to tady! Po více než 3 letech je tu úplný konec mé povídky SvTO. Třeba jednou bude sequel, ale to je daleko ve hvězdách. Doufám, že si všichni návštěvníci užili čtení a nejvíce chci poděkovat všem, kteří mi nechali komentář. Bez vás bych se ke konci nikdy nedostala! Takže tahle kapitola je pro všechny komentující čtenáře. Miluju vás! A obrovské díky patří elesse, která si vždy udělá čas na beta-read a ještě stále nade mnou nezlomila hůl.
Tato povídka se u mě řadí mezi ty nejoblíbenější, které jsem kdy napsala. Snad vám udělá stejnou radost, jako vy děláte mně svými komentáři. Mějte se krásně a snad se brzy ozvu s něčím novým. Ale nic neslibuju. Smějící se

XXII. kapitola - Otevři oči, prosím

22. června 2012 v 12:00 | Ivet
Tak konečně! (já vím, zasloužím velkýho facana) je tu nová kapitola. Včera jsem (snad) úspěšně zvládla poslední test tohoto školního roku, a tak jsem svou radost chtěla vyjádřit i na blogu, protože pokud mi zůstali nějací čtenáři, tak ti si to vskutku zaslouží. Bohužel na mě v práci nemají penízky, takže budu mít celé 2 měsíce čas na psaní. Což vám snad přinese i něco na čtení. Nebudu dál blábolit. Pokud mě ještě nemáte plné zuby, tak vám přeji pěkné počtení a za každou odezvu budu nesmírně vděčná. Tohle je závěr povídky Svit v tvých očích!
Za beta-read tradičně děkuji elesse, bez ní bych byla ztracená. Usmívající se

XXI. kapitola - Aby oči nalezly správnou cestu

18. prosince 2011 v 14:13 | Ivet
Snad jste nade mnou nezlomili hůl při tom dalším dlouhém čekání. Opět se omlouvám. Naštěstí mám zpátky doma svůj notebook, takže jsem se překonala a napsala jsem pokračování. Snad se vám bude líbit. S největší pravděpodobností je toto předposlední kapitola celé povídky a doufám, že se závěru dočkáte ještě letos. Budu se snažit.
Za beta-read tradičně děkuji elesse a také děkuji za všechny úžasné komentáře od mých věrných čtenářek a čtenářů. Usmívající se

XX. kapitola - Měj oči otevřené, chytáš zlatonku

9. října 2011 v 17:52 | Ivet
Tak myslím, že jste se na novou kapitolu načekali už příliš dlouho. Bohužel s dalším pokračováním to také nebude hned, protože můj notebook si vzal nečekanou dovolenou a ze servisu se mi doposud neozvali, jestli se ještě vrátí po větší opravě nebo budu muset někde vyhrabat úspory na nový. Naštěstí data jsou v pořádku, ale bohužel k nim nemám přístup. Takže dokud se k nim nedostanu, tak se s povídkou nikam neposunu. Mrzí mě to a také jsem naštvaná. Prosím proto mé věrné čtenáře, kterých si nade všechno vážím, aby vytrvali.
Za beta-read tradičně děkuji elesse a kapitolu věnuji nel-ly, která mě konečně popohnala dopředu. Samozřejmě děkuji za všechny úžasné komentáře a doufám, že se nějaké objeví i tady. Usmívající se

XIX. kapitola - Oči nezůstanou dlouho zavřené

17. července 2011 v 19:01 | Ivet
Musím uznat, že jste skvělí. A to si zaslouží další kapitolu.
A déle už se nemůžu vyhýbat mé otázce. Viděli jste už Deathly Hallows Part 2? Já byla na půlnoční premiérě (2D s titulky) a brečela jsem jako želva, asi šestkrát. Jsem spokojena a myslím, že Alan Rickman by si zasloužil všechna ocenění, která by se dala získat.
Ale zpátky k povídce. Kapitolu věnuji všem komentujícím čtenářům a za beta-read tradičně děkuji elesse.
Zdá se, že vše je v pořádku a všichni jsou spokojeni. Chystá se ale něco, co by mohlo všechno pokazit.
A samozřejmě předem děkuji za všechny komentáře.

XVIII. kapitola - V očích vidíš pravou touhu srdce

7. července 2011 v 22:33 | Ivet
To by bylo. Celé odpoledne jsem strávila u online přenosu z Trafalgar Square. Pokud někdo z vás neví, co se tam dnes dělo a děje, tak jste HP barbaři. Ale na tom nezáleží. Na čem tady na blogu záleží, je to, že k poctě dnešní premiéře zveřejňuji novou kapitolu. Tu, co jste si vyškemrali.. s pwp obsahem. A už nikdy žádnou takovou nenapíšu, protože to bylo peklo. napsat to snesitelně, aspoň trochu originálně a bez klišé. Po několika letech v pwp povídkách mi to prostě nejde. Však si to přečtete sami.

Tak jo, přestávám se vykecávat. Za těžký a velmi přínosný beta-read mnohokrát děkuji elesse. Kapitola patří hercům z HP série a naší královně J. K. Rowling, bez které by nic tak úžasného nikdy neexistovalo.
Užijte si kapitolu a podle nálady zanechte i komentář, jak snesitelné to bylo. Mějte se a brzy se ozvu.

POZOR!!! Nevhodná osobám mladším 18. let. Je to PWP.
Obsahuje sexuální styk mezi dvěma muži.

XVII. kapitola - Žádné oči pro pláč

26. května 2011 v 0:08 | Ivet
Opět se chci nejprve omluvit za delší absenci. On ten čas tak letí... mezitím mi bylo 18, udělala jsem řidičák a dneska jsem odevzdala malou seminární práci. Takže úspěch a můžu se na chvíli věnovat i psaní. Tentokrát kapitola i o něčem je a snad budete všichni spokojeni, jak se to vyvine.

Děkuji elesse za tradiční skvělý betaread a kapitolu věnuji všem, kteří to s čekáním nevzdali. Doufám, že si kapitolu užijete a napíšete i nějaký ten komentář, aby se mi lépe a rychleji psalo pokračování.
A hlasujte v anketě, prosím..

XVI. kapitola - Když musíš odvrátit oči

23. února 2011 v 21:50 | Ivet
Dala jsem si trochu na čas.. No snad mi to odpustíte. Sice je to jen krátká přechodová kapitola, ale už se do toho zase dostávám. Takže se nade mnou ještě chvilku slitujte a já vám nadělím pořádný slash.
Děkuji elesse za betaread a kapitolu věnuji všem, kteří na ni tak dlouho čekali. Doufám, že si kapitolu užijete a třeba vám to bude stát i za komentář.

XV. kapitola - Cizí oči si také všimnou

23. září 2010 v 17:42 | Ivet
Volejte sláva, je tu pokračování. Ale važte si toho, další kapitola je stále v nedohlednu.. ale víkend se blíží, tak s tím snad něco udělám. Pokud se nebudu muset učit na pondělí, protože jako jediná škola v okolí nemáme volno. Ale možná si ho udělám sama.. s omluvenkou.
Ale zpátky k povídce. Blíží se problémy, se kterými se Draco i Harry musí vypořádat. Půjde to snadno nebo to zničí veškerou naději na společnou budoucnost?
Děkuji elesse za betaread a kapitolu věnuji všem, kteří si na ni počkali. Užijte si to.

XIV. kapitola - Co oči nevidí, ale srdce cítí

8. září 2010 v 16:24 | Ivet
Zasloužíte si pochvalu. Zvládli jste další dvacítku komentářů, a proto si zasloužíte další kapitolu. Věřím, že se vám bude líbit.
Draco konečně zjistil pravdu o Harryho šedých očích. Jak se s tím vypořádá?

Moc děkuji elesse za betaread. Kapitolu tentokrát věnuji Marlow a Galadriel, které poprosily o pořádný slash. Že už tušíte, co se bude dít?
Tentokrát komentáře nevyžaduji. Pokračování zatím není dopsané, takže tu bude, až bude hotová. Stále přemýšlím, jestli nebude poslední. Ale uvidím, jak mě kopne múza.

POZOR!!! Nevhodná osobám mladším 18. let. Obsahuje sexuální styk mezi dvěma muži.
Teď už jste si dějem jistí, ne?
 
 

Reklama