Co způsobil deník (dokončeno)

Epilog (+ pár slov autorky)

16. března 2010 v 16:05 | Ivet
Tak a je to tu. Poslední příspěvek k celé povídce, která mi trvala téměř dva roky. No nejdřív si přečtěte epilog. Mé nudné výlevy si nechám na potom, jen pro otrlé. Za beta read děkuji Caterině a kapitolku chci věnovat tomuto blogu (já vím, pitomý věnování ), který dnes slaví dvouleté výročí. Užijte si čtení.

17. kapitola - Řekni mi pravdu

7. března 2010 v 0:01 | Ivet
Tak a je to tady. Závěrečná, sedmnáctá kapitola je zveřejněna a tím jsem snad neudělala radost jen sama sobě. Nečekala jsem, že by kapitol bylo tak moc, původně tak kolem desíti, ale nějak jsem se rozepsala až na 17, a je mi ctí Vám ji doručit v den mých sedmnáctých narozenin. Jaká souhra náhod...
Užijte si kapitolu a pokud se Vám bude Draco zdát trochu OOC, tak se hluboce omlouvám.
Děkuji za betaread Caterině. Mějte se krásně.

16. kapitola - Vždy mezi vámi bylo pouto

26. února 2010 v 20:58 | Ivet
Vždyť vy ani nevíte, jak velkou radost jste mi svými komentáři udělali. A že jich bylo. Takže chci všem moc poděkovat a také jim věnovat následující kapitolu. Takže jmenovitě pro osůbky: Marlow, AidrienAssagir, saša, Hajmi 50, anneanne, Kačulda469, Galadriel, Aylen, Leesil, Laila, Wierka, Amidala, gleti, enedaka a Saskya. Ale kapitolku si samozřejmě užijte všichni.
A mám ještě jedno důležité sdělení. Zrovna jsem se dostala za půlku 17. kapitoly a zjistila jsem, že jsem těsně u konce. Tu kapitolu jsem si chtěla nadělit k mým sedmnáctinám, ale do příští neděle ji nejspíš uveřejnit nestihnu. I když možná to dneska dotáhnu a dokončím ji, co říkáte? No nic, nebudu to okecávat, vrhněte se na předposlední kapitolu.

15. kapitola - Pravda na obou stranách

25. února 2010 v 15:58 | Ivet
Pokud jste čekali, tak jste se dočkali. Je tu nová kapitola, ve které se stane pár nečekaných věcí. Je 18+, což znamená, že je tam sexuální styk mezi osobami stejného pohlaví. Co myslíte? Že by Draco s Chrisem?
Děkuji Caterině za beta-reading a kapitolu věnuji Neph, která měla v neděli narozeniny a tak znovu přeji všechno nejlepší.


POZOR!!! Nevhodná osobám mladším 18. let. Je to PWP.
Obsahuje sexuální styk mezi dvěma muži.

14. kapitola - Všechno má své hranice

7. února 2010 v 3:02 | Ivet
Takže.. Mám nového beta-readera, Caterinu. Chtěla bych jí moc poděkovat za výbornou spolupráci a také i jí chci věnovat tuto kapitolu. Ale hlavní věnování patří dvěma úžasným autorkám, které po velmi dlouhé době dokončily překlad Redeem Me! Úžasné povídky, která mi dokázala rozzářit duši každý čtvrtek. Tohle je pro vás, Severko a Jezinko. Jinak přeji všem příjemné počtení a těším se na komentáře.. snad nějaké budou.

13. kapitola - Plány na Vánoce

17. ledna 2010 v 19:17 | Ivet
A je tu další slíbená kapitola. Vděčím za ni svému tělu, keré zase podlehlo nemoci a mohlo se v pátek válet doma a ne ve škole.
Za obetování vděčím člověku, který je mi v posledních dnech nejblíž, i když má za následek můj spánkový deficit, ale noční rozhovory na icq jsou nejlepší , a ještě může za to, že chodím pozdě do hodin (jsem o tři patra výš). A tou osůbkou je Můrka, známá jako Beautiful Nightmare, která má nové jméno, Utsukushii Akumu. Má vlastní konečná korekce byla aktualizována 28. května 2010.

Jo a ještě... Tuhle kapitolu věnuji všem, kteří mi někdy něco okomentovali, za což jim chci moc poděkovat. Hlavně těm, kteří nevynechají žádnou kapitolu, což jsou jmenovitě enedaka,
Saskya, gleti, Wierka a galadriel. Moc děkuji, holky.

12. kapitola - Krůček po krůčku, ale správně?

10. prosince 2009 v 22:51 | Ivet
A máme tu další kapitolu. Tentokrát ji chci věnovat jedné úžasné osůbce, která má dnes narozeniny, a tou je perfektní Brian Molko. Placebo se neposlouchá, Placebo se žije.

Ale teď jinam. Dnešní nadílka asi nepotěší příběhem, ale stále je tu naděje. Přeji příjemné počtení a prosím o komentáře, pokud je to ve vašich silách, nebo o hvězdičky, pokud umíte klikat.
Provedena oprava kapitoly, aktualizována 28. května 2010.

11. kapitola - Den jako žádný jiný

14. listopadu 2009 v 20:04 | Ivet
Chtěla jsem kapitolu přidat už včera, ale má náhradní beta byla u mě na návštěvě, takže to nestihla. Ale dnes už se do toho pustila, tak Vám ji tu mohu dát. Jak poznáte, věci se začnou trochu komplikovat a Harry bude mít co dělat, aby to zvládnul. Předem děkuji za komentáře a hvězdičky.
Opět aktualizace z 27. května 2010. Enjoy!

10. kapitola - Nové skutečnosti

1. listopadu 2009 v 12:42 | Ivet
Nová kapitola na nový měsíc, takový trochu nevědomý zvyk. Mohlo by se zdát, že jsem do povídky skoro i nápadně vložila další zápletku, ale dřív se mi tam opravdu nehodila. Však to poznáte.
Také chci poděkovat za beta-reading mé velmi dobré kamarádce Maki (Beautiful Nightmare), která mi stále dluží panáka vodky a žvýkačkové cigarety. Možná jste o ní slyšeli jako o překladatelce u Bellatrix.
Oprava ze dne 27. května 2010. Hlavně si užijte kapitolu.

9. kapitola - Nevratitelné okamžiky a jejich následky

1. října 2009 v 21:19 | Ivet
Dneska je to právě 5 měsíců, co jsem přidala předešlou kapitolu. Stydím se, ale když ten čas tak strašně rychle běží... Tak do nového měsíce s novou kapitolou. Její název jsem vymýšlela právě při psaní tohohle článku.

Kapitola prošla opravou, aktualizována 27. května 2010, přeji všem příjemné počtení.

 
 

Reklama