Aktualitky & Vykecávky

What the hell?!

1. listopadu 2012 v 21:32 | Ivet
Hey, you!
Ano, ještě jsem neumřela. Stále dýchám, stále jím, stále se učím. A stále nepíšu.. ach jo.
Ale pořád mám spoustu nápadů, spoustu rozepsaných věcí a stále mám co říct. Dnes je to poděkování.
Díky mým úžasným, trpělivým, povzbuzujícím a milovaným čtenářům, tedy díky vám, dnes kolem 2 ráno moje tajné úchylné doupě dosáhlo závratné návštěvnosti. A tím číslem je 25 000 návštěv!
Když jsem se poprvé pustila do psaní a dokopala se i ke zveřejnění výplodů mé choré mysli, nikdy mě nenapadlo, že dosáhnu takového úspěchu.
Takže chci ze srdce poděkovat vám všem, kteří mi už přes 4 krásné roky zlepšujete náladu a obohacujete můj druhý život svými návštěvami a komentáři. Bez vás bych to už dávno zabalila.


PS: Příjde mi to jako včera, co byly letní prázdniny, a to jsem byla v pondělí zavalena sněhem. Ach jo.. Ono to tak hrozně letí. Ale pokusím se něco uveřejnit do konce roku. Tohle mě vážně nakoplo, takže se budu vážně snažit. Do té doby se mějte krásně a užívejte života.

PS2: Když už se tu tak vypisuju, tak se můžu i pochlubit. Mám novou ozdůbku na svém těle. Třeba to někteří znalí poznají.

Oh, Gregory..

29. srpna 2010 v 20:48 | Ivet
Hlasujte v ANKETĚ, prosím!
Pokud to nebudu zbytečně protahovat, tak byste se během měsíce až dvou měli dočkat závěru Svitu v tvých očích. A já si říkám.. a co dál?? Tolik rozepsaných dílek, ke kterým občas něco připíšu, ale nic pořádného, pro co bych se opravdu nadchla. A s tím prichází starý dobrý seriál Dr. House. Jestli jsem ho dřív zbožňovala, tak teď jsem jím přímo posedlá.

Dovolená.. *jásá*

20. srpna 2010 v 9:45 | Ivet
Pro tu hrstku čtenářů, kteří jsou ochotni číst mé články o ničem a přesto něčem, tu mám pár novinek. Protože jsem od zítřejšího rána na dovolené, ale jen na 3 dny, tak nová kapitola k Svitu nebude dříve než v pondělí večer. Ale pokud bych tu našla těch 20 komentářů, tak by přidání pokračování byla první věc na seznamu, kterou udělám hned, jak přijedu domů.
A co dál?

A už zase prší..

22. května 2010 v 12:18 | Ivet
Když už není nikdo, s kým bych se mohla dát do řeči, zbývá mi už jen vypsat se tady. Ušetřím vás mých citových výlevů. Jen si sama sobě povykládám, co je nového.

V úterý jsem donutila jednu z mých spolužaček, aby se mnou zašla na film I Love You Phillip Morris. Poté jsem se jí několikrát omluvila, že musela snést některé scény. Ne, že by tam bylo něco ve smyslu pwp, ale i přes mé občasné diskuze nejsou ve třídě gay filmy moc populární. Ale líbilo se to nejen mně.
Dlouho jsem neviděla film, kde v jednu chvíli skoro brečím, pak mám záchvat smíchu a hned poté se stydím a zařezávám se do sedadla. Mé představy sice už dávno překročily hranice úchylnosti, ale nechtěla jsem příliš dávat najevo, jak se rozplývám. A Ewan (hraje Phillipa) se teď vyhřívá na ploše mého notebooku. A co je ještě nového? Přestalo pršet.
 
 

Reklama