About blog

Layout osmý

26. září 2011 v 22:11 | Ivet
Konečně jsem se přinutila k revoluci. A tím myslím dokončení rozepsané kapitoly a nový vzhled blogu, který jsem měla nachystaný už od premiéry závěrečného filmu HP ságy. Kdo viděl, určitě pochopí.
Jinak srdečně děkuji za všechny krásné komentáře, které mi tu i přes mou nečinnost stále zanecháváte. Každý z nich mě vždy popostrčí o trochu dopředu.
Teď hlavně doufám, že do konce roku dokončím 'Svit v tvých očích'. Tak mi držte palce a dál komentujte a třeba se to vyplní. Usmívající se
Uvnitř článku najdete starý layout. Mějte se krásně a užívejte sluníčka, dokud nás ještě hřeje.

Layout sedmý

25. prosince 2010 v 0:49 | Ivet
No jo, Vánoce jsou tady a kam se podívám, je bílo. Ať se taky zima projeví i na blogu, rozhodla jsem se změnil lay. Určitě by bylo lepší, kdybych přidala nějakou vánoční povídku nebo novou kapitolu, ale pořád mi v tom pár věcí brání. Omlouvám se a snad už to brzy napravím.
Tento vzhled jsem dělala už k loňské zimě, ale nebyl čas nebo jsem neměla náladu, a tak se dostal na řadu až teď. Zase nějaké světlé barvy, pro změnu. Připomíná mi to, když se ráno podívám z okna ven a pokud je sníh a svítí slunce, tak ihned oslepnu. Nemám to ráda.
Starý lay je ve článku.

A když už jsem u toho, tak přeji všem mým drahocenným čtenářům veselé Vánoce, nezapomenutelný Silvestr a šťastný nový rok.
A taky spoustu toho slashe, pro naše krásné zvrhlé duše.

Layout šestý

31. srpna 2010 v 9:37 | Ivet
Nemůžu to ani vyslovit, ale určitě vám dojde, k jaké události se nový lay váže. Asi proto ty barvy... Další etapa je za mnou a tak světlé a zářivé barvy mění za šedočerné. Třeba mě ta nálada brzo přejde a zas tu bude něco neutrálnějšího nebo optimističtějšího. Kdoví..

Kdo nepozná slova jedné z nejlepších balad všech dob, je u mě hudební barbar.. a nebo jen na ni nějakou divnou náhodou ještě nenatrefil. Řeč je o Nothing Else Matters od Metallicy.

Pod perexem je ukázka starého laye, který jsem měla vážně ráda, ale celé 4 měsíce jsou už moc dlouho.
Trošku hloupá otázka, ale... líbí se vám nový lay??

Layout pátý

1. května 2010 v 13:33 | Ivet
Ještě dříve, než po dnešním dni uschnu nebo usnu, se chci s vámi podělit o nový lay. Především proto, že včera bylo venku taaak krásně a já se zotavila z jarní únavy.
1. máj neslavím, hlavně není s kým, tak si alespoň udělám malou radost na blogu. A taky to tu potřebuje trochu rozzářit barvami, aby se to vyrovnalo pohledu z okna.

Možná někteří poznáte slova z mé oblíbené písničky a to jest Say My Name od Within Temptation (kteří mě ale naštvali, protože odmítli přijet na Masters of Rock 2010 ).

Náhled původního vzhledu je pod perexem. Mějte se krásně a užijte si máj podle svého gusta.

Layout čtvrtý

11. února 2010 v 16:03 | Ivet
Protože se mi teď už bývalý lay zdál den ode dne růžovější *z té zimy jí mrznou oči a mozek*, a protože tento blog má kulatou návštěvnost, 6000 návštěv, rozhodla jsem se dát tu nový layout. Mimo jiné strašně moc děkuji všem, kteří mi k tomuto číslu dopomohli.

Sice mám v zásobě další dva, které jsem dělala dříve, než ten nynější, ale prostě jsem měla nutkání dát sem ten nejnovější, tmavý. Snad se Vám líbí.

Pod perexem je náhled bývalého laye, který tu byl jen něco přes dva měsíce.

Layout třetí

4. prosince 2009 v 19:56 | Ivet
Tak tu máme po necelém půl roce nový lay. A dokonce světlý!! A ne, není to růžová. *je tak barvoslepá, že v tom vidí fialovou* Já prostě růžovou nemám ráda, tak jsem ji tu nemohla dát.. *stále se snaží přesvědčit sama sebe, že to není růžová* Tak snad se aspoň Vám líbí.

A teď k ději na blogu a práci na povídkách.

Layout druhý

28. června 2009 v 14:38 | Ivet
Už zbývají jen 2 symbolické dny ve škole a hurá na prázdniny. Z toho vyplývá, že budu mít více času na psaní. Nechci slibovat, že tu přibude kapitola tolikátého a tolikátého, protože na to já nejsem. x)

Layout první

10. dubna 2009 v 15:31 | Ivet
I když se zrovna mění nastavení blog.cz, které s sebou vleče spoustu chyb a komplikací, přicházím s novým layem. Ten starý mi začínal lézt na nervy. Ne, že by se mi nelíbil, ale prostě jsem se jím už nasytila.
Sama jsem se snažila něco vytvořit a tohle z toho vzniklo. Není to žádný skvost, ale jsem jakž takž spokojená. Stojí za tím hodně snahy.
Na obrázcích můžete vidět můj oblíbený pár L (Ryűzaki)/Light (Raito, Kira) z anime Death Note (doporučuji x)). Uvidím, jak dlouho tu vydrží, už pomalu dokončuji další, opět tmavý layout. Na světlý asi nemám. xD Snad se vám tento aspoň trošku líbí. x)))

Nový design

1. února 2009 v 16:22 | Ivet

Rozhodla jsem se změnit vzhled blogu. Starý se mi vůbec nelíbil a na stránkách ToMa (odkaz v oblíbených) jsem našla úžasné laye. Vybrala jsem si tento, s názvem Flowers Land.

Blog!

16. března 2008 v 21:34 | Ivet
Dnes, dne 16. března 2008,
byl založen tento blog.
Je již mým několikátým v pořadí,
ale chtěla bych, aby patřil mezi ty nejlepší,
jaké jsem kdy vytvořila.
 
 

Reklama