Prosinec 2010

Layout sedmý

25. prosince 2010 v 0:49 | Ivet |  About blog
No jo, Vánoce jsou tady a kam se podívám, je bílo. Ať se taky zima projeví i na blogu, rozhodla jsem se změnil lay. Určitě by bylo lepší, kdybych přidala nějakou vánoční povídku nebo novou kapitolu, ale pořád mi v tom pár věcí brání. Omlouvám se a snad už to brzy napravím.
Tento vzhled jsem dělala už k loňské zimě, ale nebyl čas nebo jsem neměla náladu, a tak se dostal na řadu až teď. Zase nějaké světlé barvy, pro změnu. Připomíná mi to, když se ráno podívám z okna ven a pokud je sníh a svítí slunce, tak ihned oslepnu. Nemám to ráda.
Starý lay je ve článku.

A když už jsem u toho, tak přeji všem mým drahocenným čtenářům veselé Vánoce, nezapomenutelný Silvestr a šťastný nový rok.
A taky spoustu toho slashe, pro naše krásné zvrhlé duše.

No tak Harry

14. prosince 2010 v 14:53 | Ivet |  SLASH - drabbles
Drazí čtenáři,
především chci poděkovat za četné komentáře, které se tu i přes mou nepřítomnost stále objevují. Chci všechny ujistit, že tu stále jsem, i když poslední dobou jsem nic nenapsala ani nepřidala. Bohužel (ve své podstatě bohudík) se mi na seznam žroutů času přidala další kolonka. Kromě školy, čtení nových kapitol, učení a spánku jsem ve zbývajícím volném čase vytížena mou drahou přítelkyní. Proto jsem přišla o večery, kdy jsem většinou psala nové kapitoly. Ale blíží se vánoční svátky, takže se chci přinutit ke psaní, i kdybych měla nechat rozbalování dárků na druhý den. A abych tu jen nevypisovala můj časový harmonogram, našla jsem v hloubi noťasu jeden starší drabblík. Tak ho tu máte a snad mě na ten jeden týden ještě omluvíte.

Postavy: Harry Potter, Hermiona Grangerová
Období: 6. ročník
Žánr: preslash
Přístupnost: bez omezení
Shrnutí: Hermiona přemlouvá Harryho, aby se jí svěřil se svým trápením.