Září 2010

XV. kapitola - Cizí oči si také všimnou

23. září 2010 v 17:42 | Ivet |  Svit v tvých očích (dokončeno)
Volejte sláva, je tu pokračování. Ale važte si toho, další kapitola je stále v nedohlednu.. ale víkend se blíží, tak s tím snad něco udělám. Pokud se nebudu muset učit na pondělí, protože jako jediná škola v okolí nemáme volno. Ale možná si ho udělám sama.. s omluvenkou.
Ale zpátky k povídce. Blíží se problémy, se kterými se Draco i Harry musí vypořádat. Půjde to snadno nebo to zničí veškerou naději na společnou budoucnost?
Děkuji elesse za betaread a kapitolu věnuji všem, kteří si na ni počkali. Užijte si to.

Ginnyna přesná facka z Dracova pohledu

18. září 2010 v 13:24 | Ivet |  SLASH - drabbles
Konečně mám trochu času, ale zase mi to kazí spisovatelský blok (múza si vzala dovolenou a ještě ani neposlala pohled). Ale abych se jen nečině nedívala na prázdný Word, tak Vám sem alespoň dám poslední dílek z drabblu Ginnyna přesná facka.
V závěru drabble trilogie nás čeká Dracův pohled, který si doufám užijete. Předcházející části najdete tady (1. díl) a tady (2. díl).

Postavy: Ginny Weasleyová, Harry Potter a Draco Malfoy
Období: není důležité
Žánr: preslash
Přístupnost: 12+
Shrnutí: Draco se opil a jedná neuváženě. Jak to dopadne?

XIV. kapitola - Co oči nevidí, ale srdce cítí

8. září 2010 v 16:24 | Ivet |  Svit v tvých očích (dokončeno)
Zasloužíte si pochvalu. Zvládli jste další dvacítku komentářů, a proto si zasloužíte další kapitolu. Věřím, že se vám bude líbit.
Draco konečně zjistil pravdu o Harryho šedých očích. Jak se s tím vypořádá?

Moc děkuji elesse za betaread. Kapitolu tentokrát věnuji Marlow a Galadriel, které poprosily o pořádný slash. Že už tušíte, co se bude dít?
Tentokrát komentáře nevyžaduji. Pokračování zatím není dopsané, takže tu bude, až bude hotová. Stále přemýšlím, jestli nebude poslední. Ale uvidím, jak mě kopne múza.

POZOR!!! Nevhodná osobám mladším 18. let. Obsahuje sexuální styk mezi dvěma muži.
Teď už jste si dějem jistí, ne?

XIII. kapitola - Oči za kulatými brýlemi

3. září 2010 v 18:28 | Ivet |  Svit v tvých očích (dokončeno)
Snad jste ten necelý týden vydrželi a nyní se dostáváte k pokračování. Moc vám všem chci poděkovat za krásné komentáře, které mě popohnaly ke psaní. Čtrnáctka je už připravená v rozepsaných, tak neleňte a komentujte.
Harry se snaží říct Dracovi, že má zelené oči jen díky kouzlu. Nechá si to Draco v klidu vysvětlit? A co když se Harry jen tak nevzdá?
Za betaread děkuji elesse a kapitolu věnuji pozdniodpoledne, tedy Míše, za její nádherný styl psaní a krásné povídky. Opět čekám na 20 čtenářů, kteří zvládnou napsat komentář.

Ginnyna přesná facka z Harryho pohledu

2. září 2010 v 17:56 | Ivet |  SLASH - drabbles
Abych vám trošku odlehčila čekání na novou kapitolu SvTO, tak do éteru hodím sequel (nebo midquel, když to má ještě jedno pokračování? ..prosím někoho chytrého o vysvětlení) k mému prvnímu double drabblu, které najdete tady. Bavte se.

Postavy: Ginny Weasleyová, Harry Potter a Draco Malfoy
Období: není důležité
Žánr: preslash
Přístupnost: 12+
Shrnutí: Harry během večera s Ginny zažije nepoznané.