Dovolená.. *jásá*

20. srpna 2010 v 9:45 | Ivet |  Aktualitky & Vykecávky
Pro tu hrstku čtenářů, kteří jsou ochotni číst mé články o ničem a přesto něčem, tu mám pár novinek. Protože jsem od zítřejšího rána na dovolené, ale jen na 3 dny, tak nová kapitola k Svitu nebude dříve než v pondělí večer. Ale pokud bych tu našla těch 20 komentářů, tak by přidání pokračování byla první věc na seznamu, kterou udělám hned, jak přijedu domů.
A co dál?

Dále plánuju, že do konce měsíce pozměním layout, tento se tu vyhřívá už dost dlouho. Ještě popřemýšlím, jestli bude do černa, nebo spíš světlejší, ale pravděpodobně vyhraje tmavá verze. Také jste si mohli povšimnout *tak velkou naději vážně nemám*, že jsem přidala pár nových odkazů na skvělé autorky. Je mi ctí je tu mít.
A taky jsem na sobotu večer přednastavila mé první double drabble, aby jste se měli čím zabavit, kdyby vás by chytla čtecí nálada. Mám k němu dva sequely, kterých se dočkáte brzo.
Co mě štve asi nejvíc, je to, že zrovna nemám barvu v tiskárně, takže si budu muset opsat poslední věty některých rozepsaných kapitol a dílek, kdyby mě tam někde na chatě kopla múza. Bude to trošku makačka, protože mám toho rozepsaného trochu víc.. a jak se znám, stejně se tam k tomu nakonec nedostanu. Ale co kdyby..
To bude asi vše. Přežijte to tu ve zdraví a hřešte slashně! :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sekushima Taki Sekushima Taki | 20. srpna 2010 v 19:09 | Reagovat

Užij si to ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama