Srpen 2010

Layout šestý

31. srpna 2010 v 9:37 | Ivet |  About blog
Nemůžu to ani vyslovit, ale určitě vám dojde, k jaké události se nový lay váže. Asi proto ty barvy... Další etapa je za mnou a tak světlé a zářivé barvy mění za šedočerné. Třeba mě ta nálada brzo přejde a zas tu bude něco neutrálnějšího nebo optimističtějšího. Kdoví..

Kdo nepozná slova jedné z nejlepších balad všech dob, je u mě hudební barbar.. a nebo jen na ni nějakou divnou náhodou ještě nenatrefil. Řeč je o Nothing Else Matters od Metallicy.

Pod perexem je ukázka starého laye, který jsem měla vážně ráda, ale celé 4 měsíce jsou už moc dlouho.
Trošku hloupá otázka, ale... líbí se vám nový lay??

Oh, Gregory..

29. srpna 2010 v 20:48 | Ivet |  Aktualitky & Vykecávky
Hlasujte v ANKETĚ, prosím!
Pokud to nebudu zbytečně protahovat, tak byste se během měsíce až dvou měli dočkat závěru Svitu v tvých očích. A já si říkám.. a co dál?? Tolik rozepsaných dílek, ke kterým občas něco připíšu, ale nic pořádného, pro co bych se opravdu nadchla. A s tím prichází starý dobrý seriál Dr. House. Jestli jsem ho dřív zbožňovala, tak teď jsem jím přímo posedlá.

XII. kapitola - Ta pravá barva tvých očí

28. srpna 2010 v 13:18 | Ivet |  Svit v tvých očích (dokončeno)
Tak to byla rychlost. Jde vidět, že tu mám opravdu nadšené a čekající čtenáře. Snad vám nová kapitola udělá radost.
Jak už víme, Harry bude zkoumat Dracovu reakci na jeho změnu očí. Všichni víme o Dracově chladnokrevnosti, ale ne vždy si náš mladý Zmijozel dokáže udržet kamennou tvář.
Za betaread děkuji elesse a všem přeji, aby si užili kapitolu. Opět počítám celou dvacítku komentářů, tak se nenechte dlouho přemlouvat.

XI. kapitola - Ztrácíš se v jeho očích

23. srpna 2010 v 14:42 | Ivet |  Svit v tvých očích (dokončeno)
Ano, jste dobří, zvládli jste to. 20 komentářů pod kapitolou vám umožnilo přístup k další kapitole, tak tady ji máte.
Tentokrát se dozvíte, jak se naši aktéři vyrovnají s událostí předešlého večera a jak se do toho připlete jedna známá knihomolka.
Za beta-read děkuji elesse a Vám všem přeji příjemnou zábavu během čtení. Stále platí pravidlo rovných 20 komentářů, tak do toho.

Ginnyna přesná facka

21. srpna 2010 v 12:35 | Ivet |  SLASH - drabbles
Po několika neúspěšných pokusech jsem konečně napsala double drabble. Nápad jsem získala od mé sestřenky, když jsme seděly u vínečka a vyprávěly jsme si zážitky ze zábavy. Inspirováno skutečnou událostí.

Postavy: Ginny Weasleyová, Harry Potter a Draco Malfoy
Období: není důležité
Žánr: preslash
Přístupnost: 12+
Shrnutí: Ginny si myslí, že jí nikdo a nic nezkazí vysněný večer.

Dovolená.. *jásá*

20. srpna 2010 v 9:45 | Ivet |  Aktualitky & Vykecávky
Pro tu hrstku čtenářů, kteří jsou ochotni číst mé články o ničem a přesto něčem, tu mám pár novinek. Protože jsem od zítřejšího rána na dovolené, ale jen na 3 dny, tak nová kapitola k Svitu nebude dříve než v pondělí večer. Ale pokud bych tu našla těch 20 komentářů, tak by přidání pokračování byla první věc na seznamu, kterou udělám hned, jak přijedu domů.
A co dál?

X. kapitola - Ve tmě ti oči nepomůžou

15. srpna 2010 v 9:33 | Ivet |  Svit v tvých očích (dokončeno)
Tak fajn, komentářů je tu sice jen 19, ale já jsem hodná a připočítám k tomu i ten 1 z ff.ph.net. Takže tu máte desátou kapitolu, ve které se konečně něco děje. Chci také poděkovat těm, kteří dokázali zformulovat prosbu o pokračování pomocí komentáře.
Suma sumárum: Draco se vyhýbá Harrymu, ten dělá pravý opak. To nedopadne dobře, co myslíte?
Za beta-read děkuji elesse a kapitolu věnuji Starvation. Užijte si kapitolu a třeba zanechte i komentář. I když spíše určitě, protože po 20 komentářích od různých čtenářů se dočkáte pokračování. A tentokrát se nenechám odměkčit.

IX. kapitola - Díváš se na mě mýma očima

8. srpna 2010 v 11:07 | Ivet |  Svit v tvých očích (dokončeno)
Už devátá kapitola je na světě. Tentokrát musí Harry přežít reakce jeho nejbližších přátel. A dokáže před nimi utajit své city?
Věnování: Marlow Star, bacil, Glorilian, Nade, Michangela, Netfale, Galadriel, Amidala, Leušiq, enedaka, Starvation, Hatifnatif, Lordqaa, , Anulinka72 a Saskya
Za beta-read opět děkuji elesse. Věřím, že si kapitolu užijete. A abych vás netrápila, tak přidám další kapitolu do 24 hodin od 20. komentujícího čtenáře. Takže jen 20 komentářů od různých lidí a máte tu X. kapitolu. Co vy na to?