A už zase prší..

22. května 2010 v 12:18 | Ivet |  Aktualitky & Vykecávky
Když už není nikdo, s kým bych se mohla dát do řeči, zbývá mi už jen vypsat se tady. Ušetřím vás mých citových výlevů. Jen si sama sobě povykládám, co je nového.

V úterý jsem donutila jednu z mých spolužaček, aby se mnou zašla na film I Love You Phillip Morris. Poté jsem se jí několikrát omluvila, že musela snést některé scény. Ne, že by tam bylo něco ve smyslu pwp, ale i přes mé občasné diskuze nejsou ve třídě gay filmy moc populární. Ale líbilo se to nejen mně.
Dlouho jsem neviděla film, kde v jednu chvíli skoro brečím, pak mám záchvat smíchu a hned poté se stydím a zařezávám se do sedadla. Mé představy sice už dávno překročily hranice úchylnosti, ale nechtěla jsem příliš dávat najevo, jak se rozplývám. A Ewan (hraje Phillipa) se teď vyhřívá na ploše mého notebooku. A co je ještě nového? Přestalo pršet.


Už nějaký ten pátek to je, co jsem si koupila skvělou knížku. Na doporučení od dreary jsem se rozhoupala a teď má v mé knihovně místo i Gay historie. Před spaním si přečtu jednu, dvě kapitoly a hned se dozvím něco, co jsem do té doby nevěděla. Doporučuji všem, aby do ní nahlédli, pokud
je to zajímá.

Nicméně.. vrátím se k sobotní letargii, i když možná něco nového i napíšu.
Abych to zakončila, tak nějaké aktuality, aby alespoň něco v tomto článku bylo smysluplného. Mám obetovanou kratší jednorázovku a pořád se dokopávám ji sem dát. Stojíte o ni? U Svitu mám opět malý zásek, ale opravdu se snažím na všech vlnových délkách najít nějakou múzu. Snad už brzy doupravím Deník a vrhnu se plně do něčeho nového/rozepsaného/zapomenutého. Uvidíme.

PS: Poslední dny se mi strašně zalíbil soundtrack z filmu The Fountain. Možná znáte. Video je s mou nejoblíbenější skladbou.
A už vážně končím.. snad jen.. fanděme dnes našim hokejistům.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama