Květen 2010

Čekání na Tebe

29. května 2010 v 22:52 | Ivet |  SLASH - výkřiky duše
A je tady můj první zveřejněný songfic. Už jich mám několik rozepsaných, ale ani jeden dokončený. Asi je to tím, že dříve jsem měla na řádcích píseň a pak psala děj, u této je to naopak. No nevadí.

Postavy: Draco Malfoy
Omezení: 12+
Varování: slash
Období: studium v Bradavicích

Songfic na píseň Bring Me To Life od Evanescence. Draco Malfoy čekal na někoho, kdo mu změní život..
Za betaread děkuji Caterině. Snad se vám bude tato krátká povídka líbit. PS: Hvězdičky a komentáře potěší.

A už zase prší..

22. května 2010 v 12:18 | Ivet |  Aktualitky & Vykecávky
Když už není nikdo, s kým bych se mohla dát do řeči, zbývá mi už jen vypsat se tady. Ušetřím vás mých citových výlevů. Jen si sama sobě povykládám, co je nového.

V úterý jsem donutila jednu z mých spolužaček, aby se mnou zašla na film I Love You Phillip Morris. Poté jsem se jí několikrát omluvila, že musela snést některé scény. Ne, že by tam bylo něco ve smyslu pwp, ale i přes mé občasné diskuze nejsou ve třídě gay filmy moc populární. Ale líbilo se to nejen mně.
Dlouho jsem neviděla film, kde v jednu chvíli skoro brečím, pak mám záchvat smíchu a hned poté se stydím a zařezávám se do sedadla. Mé představy sice už dávno překročily hranice úchylnosti, ale nechtěla jsem příliš dávat najevo, jak se rozplývám. A Ewan (hraje Phillipa) se teď vyhřívá na ploše mého notebooku. A co je ještě nového? Přestalo pršet.

Prostě nestíhám!

11. května 2010 v 16:38 | Ivet |  SLASH - drabbles
Ne, tohle není článek o mém nedostatku času, ale jedno starší drabble. Už dlouho nic nepřibylo... Ale už mám obetovanou jednu kratší povídku, tak vám ji sem někdy hodím.
Inspiraci jsem nalezla v mé sestře, která často zkouší mou trpělivost svým chováním. No nic, užijte si pokus o vtip.

Postavy: Harry Potter, Draco Malfoy
Žánr: humor, preslash
Období: po Bradavicích
Omezení: žádné

Layout pátý

1. května 2010 v 13:33 | Ivet |  About blog
Ještě dříve, než po dnešním dni uschnu nebo usnu, se chci s vámi podělit o nový lay. Především proto, že včera bylo venku taaak krásně a já se zotavila z jarní únavy.
1. máj neslavím, hlavně není s kým, tak si alespoň udělám malou radost na blogu. A taky to tu potřebuje trochu rozzářit barvami, aby se to vyrovnalo pohledu z okna.

Možná někteří poznáte slova z mé oblíbené písničky a to jest Say My Name od Within Temptation (kteří mě ale naštvali, protože odmítli přijet na Masters of Rock 2010 ).

Náhled původního vzhledu je pod perexem. Mějte se krásně a užijte si máj podle svého gusta.