15. kapitola - Pravda na obou stranách

25. února 2010 v 15:58 | Ivet |  Co způsobil deník (dokončeno)
Pokud jste čekali, tak jste se dočkali. Je tu nová kapitola, ve které se stane pár nečekaných věcí. Je 18+, což znamená, že je tam sexuální styk mezi osobami stejného pohlaví. Co myslíte? Že by Draco s Chrisem?
Děkuji Caterině za beta-reading a kapitolu věnuji Neph, která měla v neděli narozeniny a tak znovu přeji všechno nejlepší.


POZOR!!! Nevhodná osobám mladším 18. let. Je to PWP.
Obsahuje sexuální styk mezi dvěma muži.


------------------------------------------------------------------------------------

"COŽE?" bylo to jediné, co ze sebe Harry po pár minutách dostal, zatímco Christopher si vylekaně položil ruku na ústa.
"No snad sis nemyslel, že budu své drahocenné volno trávit s tebou," zamumlal Chris nedobrovolně přes prsty.
Harryho překvapený výraz se vytratil, když mu došlo, že Draco musel do vína přilít Veritasérum. Jako učitel Lektvarů s tím určitě neměl problém. To znamená, že věděl, že mu Chris lže? A proč se neobtěžoval něco říct? I když si Harry vzápětí přiznal, že by mu to stejně nevěřil.

"Někdo do toho vína musel přidat Veritasérum," řekl Chris, zatímco si sundal ruku z úst a odvrátil hlavu.
"To mi došlo. Podle tvých slov jsi mě tedy měl jen na sex?" I jen vyslovit to Harryho moc bolelo.
"Ano," zazněla rychlá odpověď.
Harry cítil, jako by mu někdo vrazil facku, ale dál si uchoval chladnou tvář.
"Fajn, tak si tedy jeď za tím svým novým úlovkem, ale až se vrátíš, nečekej žádné vřelé uvítání. Je konec."
Harry se otočil na podpatku a nonšalantně opustil kabinet. Vracel se zpátky do svých pokojů, aby našel ten nejtvrdší alkohol, který se nachází v jeho zásobách. Jakmile láhev našel, nedbal na to, že po pár panácích tohoto bývá dost opilý, a pořádně si loknul. Pálivá tekutina si razila cestu celým jeho tělem.
Bylo to dobré. Moc dobré.
Napil se znovu.

***

Draco Malfoy si četl, ale slova nevnímal. Přemýšlel, jestli se jeho plán vydařil a Chris teď říká Harrymu, co že je doopravdy za chlapa. Harry si uvědomí pravdu. Bude nejspíš zklamaný, ale raději dříve nežli později. A taky bude naštvaný.
Draco doufal, že si to vylije na tom chlapovi, než později na něm. Dneska už ho nepotká, to je více než pravděpodobné, protože už nemá v úmyslu opustit své pokoje. Za tři dny, až se vrátí od syna zpátky do školy, už snad bývalý Nebelvír vychladne.

***

Harry právě dopil zbytek lahve. Díky Merlinovi, že už předtím jí zbývala jen třetina. Ale i tak to bylo na Harryho organismus příliš velké množství. Věděl to. Ale byl spokojený, protože nepociťoval nevolnost, ani žádné sebedestrukční emoce.
Cítit vztek.
Ano, i přes vysoký obsah alkoholu v krvi byl na něj nehorázně naštvaný. Jak si mohl dovolit to všechno zkazit? A před Vánoci? To ho nemohl nechat ve sladké lživé iluzi a doznání nechat na později?
Harry se rozhodl vyřídit si to právě teď a značně nerovnou chůzí odešel z pokoje a zavřel za sebou s bouchnutím dveře.

***

Někdo zaklepal. Podivil se, kdo v této pozdní hodině něco potřebuje, i když podvědomě už si byl skoro jistý, kdo je návštěvníkem za dveřmi. I tak otevřel dveře a zůstal stát.
Naskytl se mu pohled na pod obraz zlitého Pottera, jak se opírá jednou rukou o stěnu vedle dveří a druhou se drží za hlavu. Snad aby mu nespadla nebo co.

"Pottere?" zeptal se opatrně, i když důrazně Draco.
Harry na něj dál valil trochu dezorientovaný pohled, ale napnul se, když byl nejspíš tázán, co tady dělá.
"Jak si to ksakru představuješ Dra… Malfoyi, ničit mi p-plány, které s tebou nemají… ab-absolutně nic společného. Ty… ty se prostě musíš do všeho míchat?" vydechl ztěžka a viděl na Malfoyovi, jak se snažil vstřebat jeho opilecký proslov. Nejspíš toho i dosáhl, protože byl Harry chycen za ruku a vtažen dovnitř.
"Co to meleš? A neřvi ve sklepení, mladí Zmijozelové jsou všude," pokáral ho Draco a vzdálil se, aby se opřel o svou katedru. Poté ještě dodal: "Chtěl jsi ještě něco? Pokud ne, tak můžeš jít. Stejně si to ráno nebudeš pamatovat. A taky budeš mít určitě velkolepou kocovinu. Pošlu ti na ráno lektvar."
Když Harry notnou chvíli nereagoval, Draco pokračoval.
"Všechno? Fajn, tak se z toho padej vyspat," a měl v úmyslu projít kolem Harryho, otevřít dveře, a z nich ho vyhodit. Ale bylo to těžší, než se zdálo.
Ke dveřím se ani nedostal, protože byl zachycen pevným stiskem na zápěstí a následně byl přitisknut horkým tělem zpátky ke stolu. Bylo mu jasné, že toho Harry moc vypil a očividně nepřemýšlí nad tím, co dělá.

"Pottere," zavrněl, když se jazyk druhého muže dotkl jeho krku a následně ucítil i zuby na své jemné kůži.
"Nedělej nic, čeho bys později litoval."
Harry oddálil hlavu, aby se mohl bývalému Zmijozelovi podívat do očí. Ty jeho byly najednou ostřejší a plné chtíče. Merline, to nedopadne dobře.
"Dělám přesně to, co chci dělat ze všeho nejvíc na světě. Jistě, že toho budu litovat."

Draco byl s Harryho odpovědí spokojen. S ní a také s tím, že se vzápětí Harry vrhl na jeho ústa a jeho jazyk se prodral dovnitř. Vpíjel se do Dracových rtů, aby ani milimetr místa nezůstal nespojen.
Ani jednomu v této situaci nevadil nedostatek kyslíku. Kradli si navzájem chuť toho druhého, spojovali své touhy a chtíč v jedno dokonalé klubko potřeb, které potřebovali pevně svázat právě teď a tady.

Ale dříve, než měl Draco vůbec možnost zmínit se o ložnici, měl celé tělo prozkoumané rukama toho sexy černovlasého, a tak strašně moc žádoucího muže, který mu právě odepínal kalhoty. Stáhl je i se spodním prádlem Dracovi pod kolena, přičemž si klekl a věnoval Dracovi poslední pohled plný příslibů, než uchopil Dracovo ztvrdlé mužství do svých úst.
Blonďák se musel jednou rukou zapřít o desku stolu. Druhou ruku zapletl do hustých černých kadeří, aby cítil jejich jemnost a měl také možnost navigovat jejich majitele k rychlejšímu tempu. V jednom krátkém okamžiku si vzpomenul, jak skvěle mu ho Harry kouřil před začátkem školního roku. Tohle asi musel být ráj. Neočekávaně ho bodnul osten žárlivosti při představě, kde Harry sbíral zkušenosti poslední dva měsíce. S mužem, co byl právě o pár pater výš.
Bývalý Zmijozel spontánně odtrhnul Harryho hlavu ze svého klína a zvedl ho na nohy. Nečekal a nechtěl slyšet žádné připomínky. Rovnou ho nasměroval do své ložnice.

***

Harry se probudil, jakmile ucítil z boku chlad, i když na hrudi cítil teplo. Lidské, nejspíš Chrisovu ruku. Ten bídák mu asi zase ukradl deku.
Otočil se za sebe, aby si ji vzal zpátky, a strnul.
Za ním ležel Draco Malfoy, nahý, ale aspoň zakrytý právě ukradenou dekou. I když vlastně byla jeho. Merline, co to provedl!
Harry si postupně vzpomenul na události večera, které mu končily u toho, jak se do Draca, při výkřiku jeho jména, udělal.
Do prdele! A to doslova.

Harry po chvíli ucítil začínající bolest v hlavě. Snažil se kocovinu zahnat a bezděky si přitáhl zpátky peřinu, nedbajíc, zda se Malfoy probudí nebo ne. Docílil pouze toho, že se blonďák přitiskl k Harryho zádům a svou ruku obtočil okolo jeho boku. Docela příjemný pocit. Posunoval si deku ještě blíž, když na svém uchu ucítil těžký dech. Draco se zavrtěl, prudce nasál vzduch u Harryho krku, projel prsty přes jeho břicho a šeptem ze spánku zamumlal: "Miluji tě, Harry."

Harry strnul v šoku.---------------------------------------
Pokračování příště. A pokud se budete snažit, můžete tu mít novou kapitolu už o víkendu.
Taaakže.. závazně (na lásku Harryho a Draca) slibuji, že nová kapitola se tu objeví do 24 hodin od doby, kdy tu budou komentáře od 10 různých lidí. Tak co, chcete ji (mě ^^)?
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Marlow Marlow | Web | 25. února 2010 v 16:31 | Reagovat

Že váháš :D. Rozhodně bych přivítala :D. Mé srdíčko trpí žalem. Proč? Nedostatek Drarry :D.

- Má špatná vlastnost. Umím jenom kritizovat. Jenže tady není co :D. Takže... snad rozumíš. Perfektní ;D.

2 AidrienAssagir AidrienAssagir | Web | 25. února 2010 v 19:36 | Reagovat

Jehehe.. :D To jsem zvědavá, jak to bude pokračovat.  :-D  :-D  :-D

3 saša saša | 25. února 2010 v 19:56 | Reagovat

krásna kapačka teším sa ako sa to bude ďalej vyvíjať  :-D  :-D

4 Hajmi 50 Hajmi 50 | 25. února 2010 v 20:06 | Reagovat

Pěké zakončení - ráno se probudit s kocovinou, jinde, než člověk čeká, s jiným než čeká a ke všemu je jasné co se dělo. Pak vyznání je už jen tečka za vším tím zmatkem. Ach jo, opilcovo kalné ráno to nikdy není záviděníhodné.
Pěkné, moc pěkné. O_O  :-D  O_O

5 anneanne anneanne | 25. února 2010 v 20:38 | Reagovat

Nádhera, byla jsem zvědavá co z toho zmetka ješte vypadne.Ale Harry to zvladl.Teď ještě zvládnou "Miluji Tě ".Už se těším. :-D  O_O

6 Kačulda469 Kačulda469 | Web | 25. února 2010 v 21:11 | Reagovat

Ten konec byl The Best!!!  :-D  :-D  :-D

7 Galadriel Galadriel | Web | 25. února 2010 v 21:30 | Reagovat

Chrochtám blahem. Tak konečně 18+ a Chris to není :-D Ať žije veritasérum a Dracova prohnilost(myslím tu prohnilost v dobrém slova smyslu). Přidávám se k názoru ostatních, ten konec byl boží. A tak šeptám, ještě v polosnění: "Miluji tvou povídku." Moc se těším na další :-)

8 Aylen Aylen | 25. února 2010 v 21:32 | Reagovat

Super,těšim se na pokračováníí :-)

9 Leesil Leesil | Web | 25. února 2010 v 21:41 | Reagovat

Moc pěkná povídka :-)

10 Laila Laila | 25. února 2010 v 22:10 | Reagovat

Tak to bylo absolutně skvělý. přečetla jsem to jedním dechem od první kapitoly a ještě těďka to rozdýchávám. Prosím o další kapitolku jinak mě máte na svědomí děcka  :-D

11 Wierka Wierka | 25. února 2010 v 22:46 | Reagovat

¨no, byl zlitý, ale berem ho na milost....  :-D  ale to ráno, takove probuzení....  :D  a.. to vyznání... :-)  prosíím  honem další  ;-)

12 Amidala Amidala | 25. února 2010 v 23:30 | Reagovat

á.. pekne Potter, pekne.. konečne pochopil, kde sa má hlásiť.. (bolo na to treba trochu alkoholu, ale tak účel svätí prostriedky :-) )
opicu mu síce nezávidím, ale Dráčka šeptajúceho po ránu do uška.. och.. veru nebránila by som sa.. no nič.. snívajme ďalej..

dúfam, že ďalšia kapitolka sa tu objaví čo nevidieť...  :-)

13 gleti gleti | 26. února 2010 v 3:21 | Reagovat

konečně,

teď ještě aby H. akceptoval nové poměry i za střízliva. Doufám, že chlapci budou mít zajímavé vánoce.

14 enedaka enedaka | 26. února 2010 v 10:22 | Reagovat

Výborný díl, teď už chybí jen aby to přiznal i Harry, moc se těším na další díl  :-D

15 Saskya Saskya | 26. února 2010 v 16:37 | Reagovat

:D no teda, pekný záver :D
príliš veľa šokov na ráno :D, som zvedavá, ako sa s tým vysporiada :D
veľmi peknáá kapitola :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama