Únor 2010

16. kapitola - Vždy mezi vámi bylo pouto

26. února 2010 v 20:58 | Ivet |  Co způsobil deník (dokončeno)
Vždyť vy ani nevíte, jak velkou radost jste mi svými komentáři udělali. A že jich bylo. Takže chci všem moc poděkovat a také jim věnovat následující kapitolu. Takže jmenovitě pro osůbky: Marlow, AidrienAssagir, saša, Hajmi 50, anneanne, Kačulda469, Galadriel, Aylen, Leesil, Laila, Wierka, Amidala, gleti, enedaka a Saskya. Ale kapitolku si samozřejmě užijte všichni.
A mám ještě jedno důležité sdělení. Zrovna jsem se dostala za půlku 17. kapitoly a zjistila jsem, že jsem těsně u konce. Tu kapitolu jsem si chtěla nadělit k mým sedmnáctinám, ale do příští neděle ji nejspíš uveřejnit nestihnu. I když možná to dneska dotáhnu a dokončím ji, co říkáte? No nic, nebudu to okecávat, vrhněte se na předposlední kapitolu.


15. kapitola - Pravda na obou stranách

25. února 2010 v 15:58 | Ivet |  Co způsobil deník (dokončeno)
Pokud jste čekali, tak jste se dočkali. Je tu nová kapitola, ve které se stane pár nečekaných věcí. Je 18+, což znamená, že je tam sexuální styk mezi osobami stejného pohlaví. Co myslíte? Že by Draco s Chrisem?
Děkuji Caterině za beta-reading a kapitolu věnuji Neph, která měla v neděli narozeniny a tak znovu přeji všechno nejlepší.


POZOR!!! Nevhodná osobám mladším 18. let. Je to PWP.
Obsahuje sexuální styk mezi dvěma muži.


Layout čtvrtý

11. února 2010 v 16:03 | Ivet |  About blog
Protože se mi teď už bývalý lay zdál den ode dne růžovější *z té zimy jí mrznou oči a mozek*, a protože tento blog má kulatou návštěvnost, 6000 návštěv, rozhodla jsem se dát tu nový layout. Mimo jiné strašně moc děkuji všem, kteří mi k tomuto číslu dopomohli.

Sice mám v zásobě další dva, které jsem dělala dříve, než ten nynější, ale prostě jsem měla nutkání dát sem ten nejnovější, tmavý. Snad se Vám líbí.

Pod perexem je náhled bývalého laye, který tu byl jen něco přes dva měsíce.


14. kapitola - Všechno má své hranice

7. února 2010 v 3:02 | Ivet |  Co způsobil deník (dokončeno)
Takže.. Mám nového beta-readera, Caterinu. Chtěla bych jí moc poděkovat za výbornou spolupráci a také i jí chci věnovat tuto kapitolu. Ale hlavní věnování patří dvěma úžasným autorkám, které po velmi dlouhé době dokončily překlad Redeem Me! Úžasné povídky, která mi dokázala rozzářit duši každý čtvrtek. Tohle je pro vás, Severko a Jezinko. Jinak přeji všem příjemné počtení a těším se na komentáře.. snad nějaké budou.