13. kapitola - Plány na Vánoce

17. ledna 2010 v 19:17 | Ivet |  Co způsobil deník (dokončeno)
A je tu další slíbená kapitola. Vděčím za ni svému tělu, keré zase podlehlo nemoci a mohlo se v pátek válet doma a ne ve škole.
Za obetování vděčím člověku, který je mi v posledních dnech nejblíž, i když má za následek můj spánkový deficit, ale noční rozhovory na icq jsou nejlepší , a ještě může za to, že chodím pozdě do hodin (jsem o tři patra výš). A tou osůbkou je Můrka, známá jako Beautiful Nightmare, která má nové jméno, Utsukushii Akumu. Má vlastní konečná korekce byla aktualizována 28. května 2010.

Jo a ještě... Tuhle kapitolu věnuji všem, kteří mi někdy něco okomentovali, za což jim chci moc poděkovat. Hlavně těm, kteří nevynechají žádnou kapitolu, což jsou jmenovitě enedaka,
Saskya, gleti, Wierka a galadriel. Moc děkuji, holky.


----------------------------------------------------------------------------------------------

Harry si dopřával pozdní snídani po jednom z nočních dostaveníček u Chrise, po kterém mu samozřejmě dosti vyhládlo. Málokdy se stávalo, že na sebe měli čas přes týden, ale o to více si Harry víkendy užíval. Většinou pobývali v Chrisových pokojích, ale občas si dopřáli změnu v Komnatě nejvyšší potřeby nebo v učitelských koupelnách.
Byl rád, že se dohodli, že se nebudou navzájem nahánět do výklenků, prázdných chodeb nebo učeben jako hormony posedlí studenti. Co kdyby je načapal nějaký páreček nebo, nedej Merline, nějaký profesor. Harry určitě nestál o pomluvy nebo bulvární články v Denním Věstci. No dokážete si představit Ritu Holoubkovou, jak by si smlsnula na informaci, že Harry Potter si to rozdává s chlapem a ještě k tomu se svým kolegou?

Ale byl tu ještě druhý důvod, proč to striktně odmítal. Ono totiž nejde odporovat čemukoliv, když jste přilepení ke zdi nebo dveřím druhým tělem. A co kdyby se pak neovládli nebo tak něco. Harry ve svých školních letech výklenky nevyhledával, proto hrozilo, že by ho to až příliš zlákalo. Zkusit něco zakázaného a s přívalem adrenalinu.
A posledním, třetím důvodem bylo právě to, co totálně popřelo předchozí dva argumenty. Harry byl totiž několikrát 'napaden' jeho bývalou Nemesis, Dracem Malfoyem.
A že se to skutečně dělo!

Ten protivný blonďák si, kdykoliv se mu zachtělo, našel čas, aby Harryho překvapil samotného v chodbě nebo ve věžích, kam většinou nikdo ani nechodil. Vždy ho zatlačil na stěnu, zuřivě zlíbal, čemuž se samozřejmě Harry, omámen smyslným jazykem a zkoumajícíma rukama, nestačil bránit, a opět zmizel.
Černovlasý muž byl z toho pěkně otráven. I když pravým důvodem jeho zlosti bylo, že pokaždé měl chuť pokračovat, význam samozřejmě přikládal Malfoyově troufalosti a naprosté blbosti. A ještě k tomu se ten bývalý Zmijozel dokázal u jídla tvářit zcela normálně, jako by se vůbec nic nedělo.
Možná to bylo lepší, i když Harry měl představu, jak spolu dělají něco hříšného a nemravného v přítomnosti stovek studentů a profesorů. To bylo skutečně velké lákadlo, ale nikdy si to nebude moct dovolit. A věděl to. Proto se raději spokojil s Chrisem, který mu dával vše, co potřeboval. Potřeboval ukojit svou touhu a chtíč. Nebo si to aspoň myslel.

Poslední dobou, asi tak dva dny zpátky, si Harry začal uvědomovat, že cítí snad i něco víc. Že uvnitř něj něco vzplane při každém Chrisově pohledu nebo úsměvu, že stačí, když spolu mluví, a cítí lehké mrazení na své kůži. To už nebyla jen příležitost k občasnému sexu. A proto se rozhodl, že by tu mohl strávit Vánoce s Chrisem, protože kluci pojedou domů za Ginny a Harry neplánoval nikam jezdit.

Ale jak to zařídit? Času je celkem dost, i když do Vánoc zbývají dva týdny.
Od Halloweenu utekl celý listopad strašně rychle a už tu byl prosinec. Škola začala pomalu zpomalovat a žáci už byli naladěni na prázdniny. Binns a Hagrid už začali zdobit hrad a McGonagallová už si chystala proslov na závěrečnou večeři roku, kdy tu budou ještě všichni studenti a profesoři.

Harry se rozhodl, že Chrise svou nabídkou na strávení Vánoc překvapí. Nechá to na poslední chvíli a připraví celý večer, než všichni odjedou. Pak ho určitě neodmítne.

***

Chris většinou netrávil vánoční volno na hradě, ale letos chtěl pro své potěšení udělat výjimku.
Proto si předem zaletaxoval za bratrem, s něhož rodinou si obvykle užíval Vánoce. I když se s bratrovou manželkou neměli příliš v lásce, dokázali se přetrpět a Rachel musela uznat, že Chris je skvělý strýček.

Rachelin švagr právě vystoupil z plamenů v kuchyni a zdvořile pozdravil. Pouze stroze odpověděla, a tak se Chris vydal do patra, do pracovny svého bratra. Jeho sourozenec byl sice o dva roky mladší než on, ale už měl manželku a jedno dítě na krku. Znal Christopherovu povahu, proto mu jeho volné vztahy toleroval, pokud o nich nevěděla jeho žena. Sám občas Chrisovi někoho nového představil nebo dohodil. Někdy mu to i záviděl, ale kdykoliv se podíval na svého syna, věděl, že se rozhodl správně.

Nyní Samuel vstal se svého křesla a objal bratra, který se objevil ve dveřích pracovny.
"Nazdar, Chrisi, to je dost, že sis udělal čas navštívit svého mladšího brášku."
"Ahoj, tak za chvíli jsou Vánoce, tak bych se stejně stavil. Přišel jsem už teď, protože letos nejspíš zůstanu v Bradavicích."
"Ale neříkej. Že by nějaký student? Raději si dávej pozor."
"Žádný student. Můj kolega, kterého zná každý. Sám Harry Potter," pochlubil se Chris se svým posledním úlovkem.
"Teda brácho, to jsi zamířil vysoko. Ani se ti nedivím, že si chceš přes Vánoce užít. I když se tu nedávno přestěhoval docela hezký a charismatický mládenec. Ukážu ti jeho fotku. Dokonce jsem zjistil, že je gay a nedávno ho opustil přítel."
Samuel po chvíli hledání vytáhl ze šuplíku fotku, na které byl muž, který by podle Chrisova mínění určitě stál za hřích.
"I když Potter mě ještě neznudil, mohl bys zařídit, aby se tu tento krasavec zastavil na skleničku?"
"Jistě, dokonce jsem mu to nabídl. A on slíbil, že se zastaví. I když Rachel měla námitky, zařídil jsem večeři na pondělí 21. prosince večer, to už bys tu mohl být."
"Takže tu budu jako vždycky. Díky bratře, ty dokážeš zvednout náladu. Tak teda za dva týdny v pondělí a já zatím vymyslím, jak bych na chvíli mohl dát Pottera k ledu."
Oba se zasmáli a rozloučili. O chvíli později byl Chris ve svém kabinetě v Bradavicích a oprašoval si hábit od popela. Přitom přemýšlel, jak se zbaví Harryho, který nejspíš čeká, že s ním stráví celé Vánoce. Však ono se to nějak vyvine. Do té doby se s gustem bude oddávat jeho pozornosti.

***

Draco Malfoy měl právě ve tváři výraz, který u něj viděl jen málokdo. Byl to totiž výjimečný zářivý úsměv, který způsobil dopis, který právě držel v rukou. Byl od jeho jedenáctiletého syna, který za ním o Vánocích přijede z Ameriky. Sice s ním nebude na Štědrý večer, ale uvidí ho alespoň dva dny, kdy jeho bývalá žena navštíví rodiče, kteří se svým vnukem stráví Štědrý den.
Plánoval mu poslat dárek poštou a stavit se mezi svátky, kdy by měl dost času, ale jak zjistil z dopisu, v té době jede jeho syn s matkou a jejím novým manželem na dovolenou.

Už teď se Draco nemohl dočkat svátků, jak moc se těšil na syna. V mysli mu vytanula myšlenka, že s provokováním Harryho ve volných chvílích to určitě uteče rychleji.


 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Saskya Saskya | 17. ledna 2010 v 21:02 | Reagovat

Debil, debil, debil! Prečo je Harry taký dilino?? :(
nie, že by radšej zabojoval normálne o Draca... nééé, on radšej bude behať ako psík za tým... tým... ním! :D
peknáá kapitola :)
jééé, teším sa na Dracovho synčeka :)

2 Leesil Leesil | Web | 17. ledna 2010 v 21:16 | Reagovat

Moc hezké, těším se na pokračování!

3 gleti gleti | 17. ledna 2010 v 21:37 | Reagovat

Doufám, že H. brzy prohlédne Chrisovu faleš a objeví Dracovi utajené dobré stránky (hlavně sexuální) :-D

4 Amidala Amidala | Web | 17. ledna 2010 v 22:28 | Reagovat

jooj, Harry, Harry.. ty si sa tuším asi načisto pomiatol - tráviť čas a Vianoce s Chrisom, keď ich môžeš tráviť pekné chvíľky s Dracom... bože, ja snáď toho chlapca nikdy nepochopím.. :-D :-D :-D no nič, ostáva nám dúfať, že mu to raz dôjde, že Chris ho má len do zbierky..

teším sa na pokračovanie :)

5 Wierka Wierka | 18. ledna 2010 v 17:09 | Reagovat

nein nein nein (jak řve Áďa ve filmu Hanební pancharti)  no co to je... tomu Chrisovi neco provedem. Bouchnem Harryho at se vzpamatuje... a Dracovi ..hmm  pochvalu za ty nálety  :D

6 enedaka enedaka | 18. ledna 2010 v 20:18 | Reagovat

ajajaj, to si zase pro jednou Harry natluče nos, přála bych si aby se Chrisovi něco ošklivého stalo a vše se mu tak vrátilo z uzoky
:-D

7 galadriel galadriel | 19. ledna 2010 v 8:53 | Reagovat

Harry no coment. Uff. Ta jeho blbost je občas do nebe volající. Chris nám nějak zdrsněl :-D. Nesjpíš to nebude takový medvídek, jak jsem si myslela, ale pořádná svině. Začíná mi být sympatický :-D

8 Ivet Ivet | Web | 30. ledna 2010 v 14:22 | Reagovat

Moc děkuji za komentáře. :-)
Saskyo, proč je Harry dilino je řečnická otázka  :D
Leesil, díky a snad ji tu budeš mít co nejdřív.  ;-)
gleti, uvidíme.. přečteme si  :-D
Amidalo, doufej.. a těš se  :-P
Wierko, pochvala nestačí.. i když on už si to nějak vybere u Harryho  :-D
enedako, tvé přání je mi rozkazem.. možná  8-)
galadriel, tak Draco proti sobě potřebuje někoho rovného, jinak by to nebyla zábava  :-D

A dobrá zpráva! Včera jsem se dostala za půlku nové kapitoly.  :-) A teď mám jarní prázdniny, tak ji možná i dokončím.  :-D

9 One-of-they One-of-they | Web | 6. dubna 2011 v 18:57 | Reagovat

Hezký, celou povídku čtu průběžně už od rána :D Jenom (pardon jestli jsem si to zapamatovala špatně) někde v dřívějších kapitolách bylo že Chris říkal, že se učil doma a že byl jedináček...

10 Cedric Cedric | E-mail | Web | 29. března 2012 v 15:27 | Reagovat

Fajn, může být

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama