Layout třetí

4. prosince 2009 v 19:56 | Ivet |  About blog
Tak tu máme po necelém půl roce nový lay. A dokonce světlý!! A ne, není to růžová. *je tak barvoslepá, že v tom vidí fialovou* Já prostě růžovou nemám ráda, tak jsem ji tu nemohla dát.. *stále se snaží přesvědčit sama sebe, že to není růžová* Tak snad se aspoň Vám líbí.

A teď k ději na blogu a práci na povídkách.


Plánuji přidat další kapitolu k Co způsobil deník. Už ji mám obetovanou, tak to vidím na někdy během týdne, který bude naprosto šílený, tak bych si ho zlepšila snad pochvalnými komentáři.

Jestli si ještě někteří vzpomínáte na povídku Svit v tvých očích, u které mě potěšily vaše ohlasy, tak musím s lítostí oznámit, že jsem se dost sekla v ději. Pořád mi tam něco nesedí, poslední napsaná kapitola nepasuje, nelíbí se mi to, nevím jak dál... Ale to neznamená, že s ní končím. Až mě někdy kopne múza do zadku, ráda ji uveřejním.

Dále je tu Umění číst mezi řádky, ke které není ještě ani úvod. Tuhle mé dílko mám ráda, asi jako jediné, i když u CZD se mi zdá, že se to pokaždé zlepší, tak už k ní mám vřelejší vztah. Ale zpět. Povídka je rozepsaná, po částech, takže ještě nemám kapitoly, ani představu o tom, jak budou dlouhé. Teď chci hlavně dopsat Deník. Někdy dřív jsem slibovala *koště na moji hlavu*, že se pokusím ji dopsat už letos. Bohužel to nesplním. Nejen kvůli tomu, že čas tak nehorázně letí, ale i proto, že se mi trochu prodloužil děj a počet kapitol, tak by Vás to tak nemuselo mrzet.

To je zatím asi vše. Užijte si víkend a adventní čokoládky od darken a Rapidez, jsou lepší, než ta pravá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marlow Marlow | 6. prosince 2009 v 2:38 | Reagovat

Samo, že to není růžová.
Je to taková... Lososová? xD

2 Nika Nika | 7. prosince 2009 v 21:23 | Reagovat

"jen růůšová to můše být, šalalala la la la la lala" :D:D a nedivím se ti, že nemáš čas psát :D:D ... to co se poslední dny děje :D:D .. *jen my víme* :D  :-P

3 klarrrinka klarrrinka | Web | 23. ledna 2010 v 18:52 | Reagovat

ahoj hlásni pls pro mě v SONB tady http://laska-smutek-stmivani.blog.cz/1001/sonb-1-kolo, jsem tam jako klarrrinka, moc ráda oplatím a pls neber to jako reklamu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama