12. kapitola - Krůček po krůčku, ale správně?

10. prosince 2009 v 22:51 | Ivet |  Co způsobil deník (dokončeno)
A máme tu další kapitolu. Tentokrát ji chci věnovat jedné úžasné osůbce, která má dnes narozeniny, a tou je perfektní Brian Molko. Placebo se neposlouchá, Placebo se žije.

Ale teď jinam. Dnešní nadílka asi nepotěší příběhem, ale stále je tu naděje. Přeji příjemné počtení a prosím o komentáře, pokud je to ve vašich silách, nebo o hvězdičky, pokud umíte klikat.
Provedena oprava kapitoly, aktualizována 28. května 2010.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Po pár týdnech se stalo zvykem, že se Harry každý pátek večer stavoval ke Chrisovi na návštěvu. Bylo pro něj příjemným zjištěním, že se mají pořád o čem bavit bez toho, aby se vraceli do minulosti. Jedním z častých témat byl famfrpál.
Dokonce si spolu párkrát zalétali a Harry musel uznat, že Christopher byl velmi dobrý letec. Někdy si Harry nechal udělat přednášku o runách, protože je nikdy nestudoval, ale Hermiona tvrdila, že je to velice zajímavý předmět. I když pro Harryho bylo zajímavější, s jakými ohníčky v očích o tom dokázal jeho společník mluvit.

Bývalý Nebelvír netušil, čím ho mohl jeho společník tak okouzlit. Když ho porovnal s Dracem, tak prohrával ve vzhledu, i když měl dobrou postavu, vlasy i smyslné oči. Nedokázal se vyrovnat síle osobnosti, jakou měl Draco a která Harryho vždy zasáhla. Přesto všechno tu byla jakási přitažlivost, chemie, které Harry nerozuměl, ale nemohl jí odporovat.

"Příští týden je Halloween. Máš nějaký kostým?" přerušil Chris ticho a odložil sklenku s ohnivou whisky na stolek.
"Neměl jsem v úmyslu tam jít, ale McGonagallová vyžaduje, abych dohlížel na studenty. Kostým nemám, bude stačit, když půjdu za Harryho Pottera, ne?" usmál se Harry.
"Možná ano, budeš velice originální," odpověděl pobaveně Chris.
"Třeba tam nebudu sám. A ty máš něco nachystaného?"
"Mě tam nikdo nenutí, ale ujít si to nenechám. Chtěl jsem jít za kentaura, co by měl dvě hlavy, z každé strany, ale to bych potřeboval pomoc. Co ty na to?" vyčaroval skoro až štěněčí pohled.
"Mohla by to být zábava," souhlasil Harry.

***

Velká síň byla plná studentů i učitelů v kostýmech. Jen několik osob z učitelského sboru se za nic nevydávalo. Minerva, Neville, Malfoy a další dva učitelé si oblékli jen slavnostní hábity a seděli klidně za stolem v tiché konverzaci. Ta byla přerušena, když Harry, stojící zády ke Chrisovi, a právě jmenovaný kolega vstoupili do místnosti.
Z pár koutů se ozval tichý smích, zvýšila se hladina šumu v místnosti, když někteří žáci šeptali něco velice zajímavého do ucha jiným, a na "kentauřím" páru utkvělo nespočet očí. Harry si všiml, že nejstudenější oči na ně mířily od učitelského stolu, vedle Harryho místa. Mrazící šedé oči vypadaly až hrozivě, Harry po letech sledování dokázal vyčíst skryté emoce za clonou nenávisti a opovržení. Ale teď se tím nebude zabývat, oči stejně uhnuly a jejich majitel klidně dál upíjel svůj drink. Harry se podíval na Chrise, aby se dohodli, kam půjdou.
Nakonec zamířili k baru, který obsluhoval duch. Když je ten Halloween, tak proč ne. Harry rovnou objednal něco silnějšího, McGonagallová totiž neříkala nic o zákazu alkoholu a plnoletí studenti se mohli i napít. Tak proč ne Harry s Chrisem. Podal mu plnou sklenici a ťukli si, aby ji vyprázdnili. Harry v poslední chvilce, než do sebe vlil její obsah, zabrousil pohledem k učitelskému stolu se záměrem podívat se, jestli se Minerva netváří přísně. Nic takového však neuviděl, a neviděl ani Draca, který se nejspíš vypařil. Harryho bodlo někde v blízkosti srdce a raději si pořádně loknul, aby na to nemyslel.

Síň se s postupem času vylidňovala. Většinou tu zůstávali ti starší a střízlivější. Hudba hrála pomalejší a většina osazenstva už jen posedávala a klábosila. Harry už neměl důvod déle tu zůstávat. Převleku už měl plné zuby, i když to byla docela zábava. Nakonec se domluvil s Chrisem a vraceli se ke kabinetu, aby se převlékli. Vešli do kabinetu, Harry jako druhý a zavřel za sebou. Došli do ložnice a Chris už odepínal zip na své straně kostýmu. Šel si dát sprchu a Harry se mezitím oblékl do věcí, co si tu nechal v podvečer. Usadil se na posteli, aby počkal na přítele. Je přece neslušné, odejít bez rozloučení.
Rozhlédl se po místnosti. Celkem malá místnost, laděná do hnědé a oranžové, s postelí a se skříní, naproti stůl a křeslo. V něm Harry uviděl Christopherovo oblečení. To tedy znamená, že…?

Odpověď dostal, když se v tu chvíli otevřely dveře od koupelny a vyšel Chris, jen s ručníkem kolem pasu. Harry nemohl odolat touze a hltal ho pohledem. Vypracované tělo s kapkami vody, které pomalu stékaly k lemu ručníku, rozpuštěné vlasy a nevinný úsměv. Ten chlap mu to snad dělá schválně.

"Ehm, promiň. Zapomněl jsem si tu oblečení. Jen si jej vezmu a převléknu se vedle, jo?" ani nečekal na odpověď a šel ke křeslu.
"Kvůli mně se oblékat nemusíš," řekl Harry vzrušeným hlasem, o kterém nevěděl, že ho vůbec vlastní v zásobě, a v té samé chvíli se vyděsil, co že to vlastně řekl.
Chris se otočil a hodil na něj tázavý pohled. Chtěl Harryho trochu vyprovokovat, ale že až tak? Proč ne. Věci šly rychleji, než čekal, ale nic nenamítal, když se spolu vyspí už dneska. Přistoupil tedy blíž k Harrymu.

Harry seděl na posteli a viděl, jak se k němu Chris přibližuje a z nechápajícího pohledu se stal ten až moc chápající a jistý tím, co se bude dít dál. Muž už stál těsně před ním, skláněl k němu hlavu a Harry se snažil namluvit, že to, co se děje a co se stane, je vinou alkoholu, co dnes vypil.
Nakonec přestal přemýšlet a poddal se rtům, které se právě dotýkaly těch jeho. Zpočátku mírný tlak vzrostl a Harry od sebe oddálil ty své, aby se Chrisův jazyk dostal přesně tam, kde to oba právě chtěli. Harry ucítil i ruku, která ho tlačila hlouběji do postele, a nechal se přitlačit skoro nahým tělem do prostěradla. Bývalý Nebelvír si někde v koutku mozku uvědomoval, že líbání s tímto mužem je sice skvělé, lepší než s Cho nebo Ginny, přesto se ale nevyrovnalo extázi, kterou Harry cítil, když se líbal s Dracem.
Tohle vše však bylo skryto za pocity, které právě prožíval, a proto tomu vědomě nevěnoval pozornost. Zaobíral se tělem, které hladil, ústy, které líbal, vlasy, které ho šimraly na jeho už nahé hrudi a prsty, které mu právě odepínaly kalhoty.
Nadzvedl se, aby si sundal košili z ramen a shodil ze sebe kalhoty, a vrátil se zpátky do pevného objetí a laskajících dlaní.

Chris to měl jednodušší. Jen odhodil svůj ručník stranou a stáhl Harrymu poslední kus oblečení. Pak mu už nic nestálo v cestě, aby si vychutnal svou trofej, Harryho Pottera, který se vůbec nebránil a v blažené nevědomosti se oddal muži, který ho svedl jen proto, aby si s ním mohl užít v posteli.


 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Co říkáš na povídku Co způsobil deník?

velmi se mi líbí 80.9% (123)
docela dobrá 11.8% (18)
celkem ujde 2% (3)
nic moc 2.6% (4)
je to hrůza 1.3% (2)
co to má být? 1.3% (2)

Komentáře

1 enedaka enedaka | 11. prosince 2009 v 12:08 | Reagovat

Děkuji za další pěkný díl, chudák Drako, ten Chris se mi vůbec nelíbí

2 Wierka Wierka | 11. prosince 2009 v 12:59 | Reagovat

ale néé... :-(  tulpas Harry, chudaček Draco...  toho Chrise tak necim prastit...  :-?

3 galadriel galadriel | 11. prosince 2009 v 13:17 | Reagovat

Harry né. Ty patříš Drakoušovi. Já vím, že se splašené hormony těžko ustávají, zvláště když před nima stojí skoro-nahatý Chris. Chudák Draco, úplně jsem si představovala ten zlověstný pohled, když kentaurská dvojice vyšla na scénu  :-D Krásná kapitola...

4 Saskya Saskya | 11. prosince 2009 v 17:09 | Reagovat

:-) trdlo jedno makové.. škočiť mu do postele.. no čo už, aspoň by sa mu troška mohli ustáliť hormóny a mohol by kukať poriadne po Dracovi!!! :D
peknučkéé

5 Maydice Maydice | 20. ledna 2012 v 23:29 | Reagovat

Pane Bože... Ten Harry je fakt úplná trubka.. To není možný..:D Já to nechápu.. On miluje Draca, uvědomuje si, jak je Draco lepší a všechno a stejně se vyspí s tímhle chlápkem... :/ :D Fakt mě rozčiluje! X( Doufám, že se hodně rychle vzpamatuje, a že ho Draco taky neodkopne :D I když bych se nedivila :D

6 Markéta Markéta | E-mail | Web | 29. března 2012 v 15:22 | Reagovat

Dobrej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama