Prosinec 2009

Mám rád tatarku

24. prosince 2009 v 22:38 | Ivet |  SLASH - drabbles
Tak tedy, když je ten Štědrý večer, obecně Vánoce, měla bych tu pro Vás malý dáreček. Letos jsem sice vánočním svátkům moc nepodlehla, ale přesto chci všem slashovým maniakům, autorům i čtenářům, popřát klidné Vánoce, v pravé míře bouřlivý Nový rok a mnoho zdraví, štěstí, radosti a slashe v roce příštím.
Ale nebudu se tady vykecávat. Snad chci jen poděkovat za inspiraci mému kamarádovi Ráďovi, který se nechal nakazit úchylností a pronesl dosti perverzní slova. Díky =*
Bavte se a čtěte, dokud Vám slouží oči.

Pár: HP/DM
Období: není důležité
Omezení: trocha úchylnosti
Poznámka: zvládla jsem přesně 100 slov, jupíí ^_^

12. kapitola - Krůček po krůčku, ale správně?

10. prosince 2009 v 22:51 | Ivet |  Co způsobil deník (dokončeno)
A máme tu další kapitolu. Tentokrát ji chci věnovat jedné úžasné osůbce, která má dnes narozeniny, a tou je perfektní Brian Molko. Placebo se neposlouchá, Placebo se žije.

Ale teď jinam. Dnešní nadílka asi nepotěší příběhem, ale stále je tu naděje. Přeji příjemné počtení a prosím o komentáře, pokud je to ve vašich silách, nebo o hvězdičky, pokud umíte klikat.
Provedena oprava kapitoly, aktualizována 28. května 2010.

Layout třetí

4. prosince 2009 v 19:56 | Ivet |  About blog
Tak tu máme po necelém půl roce nový lay. A dokonce světlý!! A ne, není to růžová. *je tak barvoslepá, že v tom vidí fialovou* Já prostě růžovou nemám ráda, tak jsem ji tu nemohla dát.. *stále se snaží přesvědčit sama sebe, že to není růžová* Tak snad se aspoň Vám líbí.

A teď k ději na blogu a práci na povídkách.