8. kapitola - Kde je to tvé nikdy?

1. května 2009 v 11:03 | Ivet |  Co způsobil deník (dokončeno)
Je tu další kapitola k povídce Co způsobil deník.
Chtěla jsem ji původně uveřejnit, až mi schválí předešlou kapitolu na fanfiction.potterharry.net, ale to by se tu neobjevila ještě hodně dlouho. (Tím nechci nic vyčítat holkám z fanu. Vím, že mají hodně práce. )
Za beta read děkuji Maki a Janči. x)) Aktualizace z 25. května 2010 - doopraveno, doladěno. :))
Za názor na tuto kapitolu děkuji Nik, Janči, Tomovi a Peťovi. Někteří nesou následky..

POZOR!!! Nevhodná osobám mladším 18. let. Je to PWP.
Obsahuje sexuální styk mezi dvěma muži.

------------------------------------------------------------------------------------------

Pomalu se krátkými kroky přesunuli až k posteli, která v místnosti zabírala nejvíce prostoru.

Harry svalil bývalého Zmijozela na záda a sám na něj ulehnul. Blonďák tiše zasténal pod vahou druhého těla a Harry se mírně usmál. Další výraz už Draco nepochytil, protože mu Harry začal ožužlávat krk a vytvářet zarudlá místečka na každém místě, kde silněji použil zuby.
Rozvázal mu župan, odhalil Dracův hrudník a pokračoval svými rty k vzrušeným bradavkám. Pravou začal sát a kousat, zatímco levý výběžek hnětl mezi svými prsty.

Draco se pod jeho doteky svíjel a tlumeně sténal. Na nic jiného se už nezmohl, neboť byl stále omámen tímto milostným útokem jeho dávného rivala. Když ho ale Harry začal druhou rukou dráždit v rozkroku, jako by to Dracovi dodalo novou sílu a hned se aktivněji zapojil do jejich hrátek.

Přetáhl Harrymu tričko přes hlavu a prsty přejížděl po jeho nahé hrudi a pevném bříšku. Jazykem obkroužil bradavky a vracel se podél krku, až k hraně čelisti a cestu zakončil kousnutím do ucha. Odměnou mu byl krátký hlasitý sten.
Znovu si začali plenit ústa a rukama se navzájem přiváděli k šílenství.

Draco Harrymu sundal kalhoty i boxerky. Sám měl pod županem jen spodní prádlo, které Harry svými hbitými prsty stáhl až ke kotníkům a Draco ho rychlým pohybem odhodil do neznáma. Nyní už jim nic nebránilo v kontaktu obnažených těl. Když se jejich penisy o sebe otřely, oba se vypnuli a přitiskli se k sobě ještě blíž, toužíc po mnohem větším uspokojení. Harry se posouval níž a níž, sázel polibky na podbřišek, pokračoval na stehnech, až jazykem přejel po ztopořeném penisu.

Draco znovu hluboce zasténal a sevřel svými prsty uhlově černé vlasy. Harryho to povzbudilo, proto ho začal jazykem oblizovat dokola, po celé délce, až ke špičce. Tu poté nechal vklouznout do svých úst. Dlouze ji vsál a poté ji pustil ze sevření, aby mohl Dracův penis opět lízat a mírně kousat. Tenhle pocit si zamiloval. Dotýkat se lehce Dracova nejcitlivějšího místa a cítit pod sebou, jak blonďák trhá boky vpřed ve snaze po větším a příjemnějším kontaktu.

Draco se zdál na pokraji zhroucení, proto Harry jeho mužství znovu uvěznil mezi své rty. Pohltil ho až ke konci, prudce sál, až se začal pohybovat nahoru a dolů, rychleji a jistěji. Tělo pod ním se jeho počínáním divoce nadzvedávalo.
Už to nemohl vydržet, už cítil, jak se naposledy vzepjal. A tak se Harryho ústa zaplnila mléčně bílou tekutinou. Draco se přitom kousnul do rtu, aby nevykřikl jméno muže, který ho dovedl až na vrchol. Harry začal sperma polykat a zbytek labužnicky převaloval na jazyku, než se Draco vzpamatoval z bouřlivého vyvrcholení. Přivinul si Harryho k sobě, divoce ho políbil, v ústech pocítil svou chuť a musel uznat, že to bylo velmi příjemné a vzrušující.

S novou dávkou energie převalil Harryho na záda a chtěl mu oplatit jeho pozornost a péči. Prsty mapoval jeho zpocenou kůži. Zuby zkoušel její pevnost a pružnost. Pomalu a mučivě postupoval k jihu, pohrál si jazykem s pupíkem. Harry se pod jeho dotyky svíjel a žadonil o víc.

"Prosím…," splynulo mu tiše z mírně pootevřených rtů. Více dráždění už nemohl vydržet.

Draco mu vyhověl a rukou jemně objal úd, ale přesto zvolil velmi pomalé, skoro až mučivé, tempo. Harry měl velmi blízko k mdlobám. Nakonec svou rukou chytl tu Dracovu na svém pyji a sám určoval
rytmus.

Draco se k němu naklonil, aby znovu ochutnal jeho smyslné rty. Polibek to byl horký a hluboký. Poté ho kousnul do ucha a citlivé místo polaskal jazykem. To už Harry nemohl vydržet a svezl se na vlně přicházejícího orgasmu.

"Draco!" Harry se neubránil výkřiku a Draco se musel usmát. Sám byl znovu vzrušený a ještě nehodlal dnešní setkání zakončit. Začal Harrymu pomalu masírovat svaly a spodní částí svého těla se o něj
toužebně otíral. Harryho ty doteky rozpalovaly, snažil se aspoň trochu ovládat, ale moc se mu to nedařilo. Začal si líně hrát s pramínky mírně upocených blonďatých vlasů. Druhou rukou přejížděl Dracovi po zádech a občas zajel až za zadeček. Začali se dlouze líbat. Jejich jazyky začali dobývat ústa toho druhého. Bylo to jako souboj o to, kdo vyhraje, kdo se dostane dál a okusí víc z toho druhého.

Vydrželi se takto dráždit několik minut, až Harry pevně stisknul Dracův zadek, aby tím potvrdil svou touhu, která mu vyzařovala z jeho smaragdových očí. Blonďák se nenechal dlouho pobízet. Také ho ovládla touha a chtíč, přesto ale cítil i něco jiného. Věnoval Harrymu vášnivý polibek a pokračoval, aby ústy dráždil Harryho ouško, krk, bradu, kousnul ho do nosu. Harry se na chvíli osvobodil, aby mohl ze stolku vyndat tubu lubrikačního gelu. Bývalý Zmijozel se ani nestihl pozastavit nad vybavením jeho šuplíku a věnoval se svůdnému tělu pod sebou. Potřel si prsty studenou hmotou a začal jedním tlačit mezi Harryho pevné půlky. Zacvičil s ním a vyndal ho, aby hned mohl připojit druhý. Pustil se do masírování míst uvnitř Harryho těla. O chvíli později přidal třetí prst a cíleně se dotýkal Harryho prostaty, aby u něj vyvolal ještě větší touhu a dokázal ztratit kontrolu sám nad sebou.

Harry byl už od prvního vsunutí znovu až nebezpečně vzrušený. Penis mu tepal, a když Draco začal dráždit citlivý výběžek v jeho těle, na špičce se objevila kapička semene. Už to nemohl dlouho vydržet. Proto se uvolnil, co nejvíce to šlo a přitáhl si blonďáka mezi své nohy, které mu položil na ramena.

Draco nasměroval svůj penis k otvoru černovlasého muže a pomalu se do něj tlačil. Překonávat odpor Harryho svalů pro něj bylo strašně vzrušující. Když už v něm byl celý, tlumeně vydechl a nechal Harryho, ať si na to zvykne. Poté začal škádlivým zdrženlivým tempem přirážet.

"Ach… Draco… víc… bože," bylo vše, na co se Harry zmohl.

"Jak si přeješ, můj milý Harry," zašeptal Draco a prudce přirazil na jeho prostatu. Přidal na rychlosti a sám sebe tím posouval k vrcholu. Slyšel Harryho vydávat hlasité steny a ty ho ujišťovaly, že je vše v pořádku.

Vzal do ruky ztopořený penis druhého muže a začal ho třít ve stejném rytmu, v jakém se pohyboval. Po chvíli naposledy přirazil a živočišně se udělal do Harryho těla, které na to o pár vteřin později zareagovalo. Jeho ruka byla potřísněna Harryho horkým spermatem. Tentokrát se Draco neubránil a vykřikl jméno černovlasého hrdiny, který mu za to věnoval spokojený pohled. Blondýn vyklouznul z těla pod sebou a nechal Harryho nohy spadnout na postel. Přiblížil se k jeho obličeji a dal mu dlouhý vlhký polibek, který je oba ukolébal k potřebnému spánku.

***

Harry se probudil na rozválené posteli. Sám. Nic jiného taky nečekal. Taktéž mu to vyhovovalo, protože se chtěl vyhnout nepříjemnému rannímu rozhovoru. Na stolku nahmatal brýle, které si nasadil na nos. Všiml si, že na nočním stolku je malý kus pergamenu, tak ho sebral ho a po rozložení mu padl zrak na úhledné písmo jeho ´jen na jednu noc´ milence.

Kde je to tvé nikdy, Harry?


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Co říkáš na povídku Co způsobil deník?

velmi se mi líbí 80.9% (123)
docela dobrá 11.8% (18)
celkem ujde 2% (3)
nic moc 2.6% (4)
je to hrůza 1.3% (2)
co to má být? 1.3% (2)

Komentáře

1 Aemi Aemi | Web | 1. května 2009 v 17:48 | Reagovat

Ako to, že som ešte o tvojej poviedke nikdy nepočula??? No toto...hamba =D hehehe... tá scéna sa ti podľa mňa úplne skvele vydarila. A aj príbeh ma zaujal... musím pochváliť...a určite aj nabudúce zverejni na dailyslash... že hned jak bude nová časť, pustím sa do nej =D hehhe..dúfam teda, že si na nej dáš záležať a aj naďalej to bude pekne zamotané a napínavé =DDD

2 Pegy Pegy | 1. května 2009 v 22:37 | Reagovat

Super povídka. Super kapitola. Jsem moc zvědavá na pokračování.

3 Hajmi 50 Hajmi 50 | 2. května 2009 v 1:30 | Reagovat

Dobře zpracovaná povídka. Ještě jsem tě na Daily nezaregistrovala. Určitě na něm zase oznam další pokračování. Rozhodně si novou kapitolu přečtu. Moc se na ni těším.

4 Anina Anina | Web | 4. května 2009 v 17:26 | Reagovat

Dost dobre napsáno, už sa těším na další.

5 Pansy Pansy | Web | 10. května 2009 v 18:25 | Reagovat

Super kapitola vrrau xD dost dobře se mi četla x))
Tolik sexuálního aktu, no super x)) to se mi čte nejlíp xD
Těším se na další kapitolu a samozřejmě i na pokračování „Svit v tvých očích“

6 Ivet Ivet | Web | 11. května 2009 v 8:49 | Reagovat

Děkuji všem za milé komentáře. x) Další kapitola je skoro dopsaná, ale u Svitu jsem se trošku zasekla v ději... snad mě něco napadne. x))

7 enedaka enedaka | 25. září 2009 v 19:15 | Reagovat

Dobrý, bude pokráčko?

8 Erich Erich | 7. září 2016 v 23:15 | Reagovat

kdyz jsi tam psala ze to bude Harry/Draco tak jsem to opravdu cekala ze to tak bude a ne Draco/Harry
spravne ma byt dany seme/uke pak jsem zmatena a prectu si povidku s (pro me nechutnym) parovanim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama