7. kapitola - Chci znát odpověď

31. března 2009 v 0:01 | Ivet |  Co způsobil deník (dokončeno)
Tak tady je slíbená kapitola. Za betu děkuji Janči (Lea Mell) a nejnovější úprava byla provedena 23. května 2010, tak snad už má dobrou kvalitu. :))
Tak si jí užíjte a doufám, že do příští neprasknete nedočkavostí..

Už se to pomalu začíná rozjíždět. V této kapitole je hodně "těsné" oťukávání, ale tím to vždy jen začíná. Jinak děkujme oběma, že se neumí moc ovládat a raději jednají.

-------------------------------------------------------------------------------------------

V té chvíli si Harry připadal zcela paralyzován a neschopen ničeho jiného jen vytřeštil oči. Bývalý Zmijozel stál v jeho těsné blízkosti, šeptal mu do ucha a chystal se mu ukázat, o co mu jde.
V další chvíli Harry nečekaně vyjekl. Draco ho totiž kousnul do ucha. Harry ušel dva rychlé kroky dopředu a obrátil se na něj, i když ho neviděl.

"Tak poslyš Malfoyi, stále nevím, o co ti jde, a pochybuji, že bys mi to tímto způsobem jasně a zřetelně vysvětlil."
Žádná odpověď nepřišla, jak Harry očekával.
Náhle ucítil tvrdší dotek na svém mírně nadutém poklopci, kterému předtím nevěnoval pozornost při snaze ovládnout svou touhu, kterou Malfoy nesměl odhalit.
A Draco se teď chová opravdu jak puberťák. Vždyť je mu přes třicet, u Merlina. Měl by konečně dospět.
Harry zvedl svou ruku a pár centimetrů před svým břichem nahmatal látku svého pláště. Rychlým pohybem ho strhnul z Draca a přehodil si ho přes ruku. Draco se teď na něj díval velice zvláštním pohledem. V očích měl směsici touhy, vzrušení, dobyvačnosti a snad i obdiv. Stále tlačil prsty na Harryho zvětšující se rozkrok. Harry ustoupil o další dva kroky, aby tomu doteku unikl.

"To se mýlíš, Pottere. Podle mě je to velmi jasné."
"Je mi jasný tvůj cíl, ale já chci vědět, proč to všechno děláš."
"Protože prostě chci."
"Proč to chceš?"
"Ještě nějaká otázka začínající slovem proč? Nechceš mi raději napsat seznam, ať to máme rychleji za sebou a přejdeme k něčemu jinému?" Draco se přesunul do jeho těsné blízkosti, až Harry cítil jeho koleno mezi svýma nohama. Jeho nahé koleno, vyčnívající z županu. U Salazara. Harry ještě nikdy neviděl odhaleného Malfoye tak zblízka. Když vylézal z vířivky, byl v bezpečné vzdálenosti, ale teď. Teď byla Dracova kůže tak blízko, jen se jí dotknout. Jen ji polaskat, jen…
"Tak dost," vyhrkl Harry a couvnul o pár metrů dozadu. Hlavně hodně daleko od Malfoye.

Harry si začal nadávat do blbců. Co si myslel, když sem lezl? Že mu Malfoy v klidu vykecá všechny jeho jistojistě závažné důvody a pak v klidu odejde pryč? To se teda hodně spletl. Malfoy ho nepustí jen tak a stejně mu ještě neodpověděl. Harry to chtěl vyřešit, ještě než začne škola, ale teď už opravdu nevěděl, jestli vůbec chce znát odpověď. Chce ho, protože je pro něj hračka, trofej nebo snad sázka? Nebo ho jen chce využít na noc, zjistit jaké to s ním je? Nebo ho snad miluje?

Harry se na danou chvíli nevhodně zasmál. Draco na něj vrhl velice zvídavý upřený pohled, jako by mu chtěl vidět přímo do hlavy. Nitrozpyt, blesklo Harrymu hned hlavou a uhnul pohledem. I když už v Nitrobraně dost pokročil, v této situaci by se ubránit asi nedokázal.

Ale on by to nemusel být vtip. Vždyť v životě se mu už stalo mnoho nemožných věcí. Sama Harryho zamilovanost do Draca je nemožná, a přesto je to realita. Ale zeptat se ho, co k němu doopravdy cítí je… nevyhovující. Aspoň v této chvíli, kdy se Malfoy zase přibližuje. On si asi nedá pokoj. Harry automaticky couvá a velice nerad zjišťuje, že už není kam. Přitiskl se zády k ledové kachlové stěně.

Sakra, co teď? Je přece chlap a ten se nenechá zahnat do kouta. Musí se tomu postavit čelem a nějak z toho příhodně vyklouznout.
Harry se v rychlém pohybu odlepil od zdi a rázným krokem si to namířil k Malfoyovi. Už po dvou krocích ho měl na dosah ruky. Zabodl svůj prst do Dracova hrudníku a donutil ho couvat, protože blonďatý muž by jinak spadl.

"Přestaň si hrát ty své zábavné hry a nech mě na pokoji, rozumíš? Je mi úplně jedno, jaký k tomu máš důvod a proč to děláš. Prostě toho necháš a hotovo. Já s tebou nehodlám ztrácet svůj čas kvůli nějakým tvým dětským rozmarům nebo bůhví čemu jinému. Vím, kam tím vším míříš a věř mi, že se to nikdy, opakuji nikdy, nestane. Je to ta největší pitomost, jakou tvůj chorý mozek mohl vymyslet. Začni se konečně chovat jako dospělý a přestaň-"

Harry přerušil svůj slovní útok, když si uvědomil, že se stačili přesunout přes celou délku koupelny a teď on přitiskl Draca ke zdi. A s takovou nechtěnou přesností, že mohl cítit na své noze Dracovo vzrušení. A pokud se nemýlil, to jeho se otíralo zase o Draca. Sakra, to je situace.

Draco, který byl překvapený Harryho náhlým útokem, se zase probral z údivu a začal jednat. Vzal Harryho prst, který ho nepříjemně tlačil do hrudního koše a přesunul si ho ke rtům. Jemně ho políbil a poté ho vtáhl do svých úst. Začal ho pomalu dráždit jazykem, sát a pak i kousat. Udržoval přitom s Harrym přímý oční kontakt. Ten se na něj díval úžasem rozšířenýma očima a poté je zavřel. Když je zase otevřel, vyšel z jeho úst krátký sten a začal důkladně zkoumat počínání bývalého Zmijozela. Když už se zdálo, že o svůj prst dočista přijde, Draco ho osvobodil a políbil černovlasému muži hřbet ruky. Pak se na Harryho usmál a spletl jeho prsty se svými. Další krok nechal na něm.

Ale Harry se k němu nějak neměl. Stále zíral na Draca a v mysli si přehrával jeho počínání. Pak se podíval na jejich spletené prsty a začervenal se. Už se chystal tuto šílenost ukončit, ale když se podíval na Draca s jeho krásným úsměvem, došla mu slova a spolu s rozumem odpluly i argumenty. Nyní už neměl sílu vzdorovat a sám se k němu ještě více přitiskl, aby o chvíli později konečně ochutnal jeho rty. Pozvolna se naklonil a splynul se rty Draca, jako by to byla nejpřirozenější věc na světě. Chutnal jako horké maliny, smyslně a šťavnatě. Pokud by to šlo, Harry by ho už nikdy nepustil od sebe. Draco mu přejel jazykem po dolním rtu pomalým mučivým pohybem. Nabídce se nedalo odolat a Harry ho nedočkavě pustil do svých úst. Jejich jazyky se o sebe třely, zápasily a proplétaly se v nekonečném vášnivém tanci. Bohužel se o slovo hlásil nedostatek kyslíku, a proto se na chvíli od sebe odpojili, aby se mohli nadechnout.

Draco nikdy neměl možnost vidět Harryho v takovém stavu. Jeho dravčí vzhled Draca ještě víc rozpálil. Chtěl se ho znovu zmocnit, když ho Harry zastavil.

"Půjdeme ke mně?" usmál se Harry nevinně.
Draco byl vteřinu zaskočen, ale rychle odpověděl. Co kdyby si to Potter ještě rozmyslel.
"Fajn," hlesl a už ani nestačil zaznamenat, jak rychle Harry jednal. Už ho nejspíš také obtěžovala jeho po uvolnění volající erekce.

Za chvíli už byl v jeho komnatách, stál v jeho ložnici a než se vůbec mohl rozhlédnout, byl znovu uvězněn ve spalujícím polibku.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Co říkáš na povídku Co způsobil deník?

velmi se mi líbí 80.9% (123)
docela dobrá 11.8% (18)
celkem ujde 2% (3)
nic moc 2.6% (4)
je to hrůza 1.3% (2)
co to má být? 1.3% (2)

Komentáře

1 Arhoo-chan Arhoo-chan | Web | 31. března 2009 v 6:44 | Reagovat

jo a to nás mě teď jako hodláš napínat do další části?? tohle já nevydržím, už se za dva dny vidím na smrtélné posteli a nedostatkem této povídky..xDDmoc se ti povedla..xDD

2 Ivet Ivet | Web | 31. března 2009 v 15:25 | Reagovat

hodlám xD, další bude asi až za dlouho x)

3 Lea Mell Lea Mell | Web | 31. března 2009 v 16:20 | Reagovat

"Syslí! Ona si ty kapitoly syslí!" *načuřený pohled*

Co kdybych Ti to zase obetovala? :)) *nevinný pohled, nic za tím nehledej, vůbec si to nechci přečíst jako první*

Jinak kapitola skvělá, jak už jsem říkala :))

4 Ivet Ivet | Web | 1. dubna 2009 v 14:20 | Reagovat

Jani, za tím vůůůůbec nic nehledám. To jde totiž vidět i bez hledání. xDDD No dobře, jak bude dopsaná, tak ti ji pošlu. x)

5 Maydice Maydice | 20. ledna 2012 v 22:50 | Reagovat

"Sakra, to je ale situace." :D :D Mám nového oblíbeného autora :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama